Tarihin en ucuz konut kredisi geliyor

Bakan Albayrak tarafından açıklanan yeni finansal destek kredi paketi içinde tarihin en ucuz ve en uygun şartlı konut kredisi geliyor.

Tarihin en ucuz konut kredisi geliyor
Editör: Hakan A.
30 Mayıs 2020 - 18:57 - Güncelleme: 01 Haziran 2020 - 09:56
Ev sahibi olmak için bekleyenleri sevindiren gelişmeyi Bakan Albayrak duyurdu. Geçtiğimiz günlerde TRT ekranlarında konuşan Bakan Albayrak, yeni destek paketinin hazırlandığını, tarihin en düşük seviyedeki konut kredisi için düğmeye basıldığını söyledi. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak yeni destek paketini açıkladı. Uzun vadeli tarihin en ucuz konut kredisi paketinde hangi detaylar bulunuyor?

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 30 Mayıs 2020 - İstanbul


Ekonomiyi desteklemek, piyasaları rahatlatmak amacıyla yerli üretimi teşvik etmek amacıyla Bakan Albayrak tarafından duyurulan yeni destek paketi geliyor. Henüz detayları tam olarak açıklanmayan, yeni hafta ile birlikte tüm ayrıntıları ile hayata geçirilecek olan yeni ekonomik finansal destek paketi için geri sayım başladı.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, geçtiğimiz hafta müjdesini verdiği tarihin en düşük konut kredisi destek paketini vermeye hazırlanıldığını açıkladı. Kamu bankaları tarafından sağlanacak kredi şimdiden büyük ilgi uyandırırken, vatandaş ise detayları merak ediyor. 


---- **** İŞTE TARİHİN EN DÜŞÜK KREDİ DESTEĞİ!

SON DAKİKA: Kamu bankaları yeni kredi destek paketini açıkladı! Faiz oranları ve vadeler belli oldu...


EmlakPencerem.com Genel Yayın Yönetmeni Hatice Kolçak, Bakan Albayrak'ın son açıklamalarında merak edilen konut kredisi destek paketine ilişkin merak edilenleri değerlendirdi.


Hatice Kolçak'ın anlatımıyla yen açıklanan kredi destek paketine dair son videosunu YouTube üzerinden izleyebilirsiniz. Videoyu izleyebilmek için tıklayın.

Hatice Kolçak'ın kişisel YouTube kanalına abone olmak ve diğer videolarını izlemek için tıklayın.

 
 

Konut, otomobil, motosiklet için yeni kredi desteği paketi bugün açıklanıyor!


 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Volkan
    10 ay önce
    Peki sizce daha önce kullanılmış kredilere refinansman desteği olacak mı?