Tek kişilik modern uyku kapsülü `İGA Sleepod` saati kaç Euro?

İstanbul Havalimanı dış hatlarında otel kıvamında modern dinlenme kapsülleri hizmete girdi. Saatlik ücretlerle kiraya verilmeye başlanan İGA Sleepod adı verilen modern uyku kapsülleri tek kişilik dizayn edildi. Peki saatlik ücreti ne kadar?

Tek kişilik modern uyku kapsülü `İGA Sleepod` saati kaç Euro?
Editör: Hakan A.
13 Ocak 2020 - 12:57 - Güncelleme: 18 Ocak 2020 - 16:33
İstanbul Havalimanı dış hatlarında hizmete giren modern uyku kabinleri ile aktarma yapanlar rahatça dinlenebilecek. Her yeni gün farklı uygulamaları ile dikkat çeken İstanbul Havalimanı terminallerinde ücretsiz Wi-Fi sonrası bu kez uyku kabinleri en çok merak edilen konulardan biri oldu. Peki uyku kabinlerinde kalmanın bedeli ne kadar?

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri  Merkezi - 13 Ocak 2020 - İstanbul


Her ay milyonlarca insan tarafından aktarma noktası olarak kullanılan ve İGA tarafındna işletilen İstanbul Havalimanı yeni uygulamaları ile gündemde. Ücretsiz Wi-Fi ve uyku kabinleri en çok konuşulan konulardan oldu.

Can sıkıntısına yol açan uçak rötarları, aktarmalar esnasında vakit geçirmek ve dinlenmek için gezecek yerler İstanbul Havalimanı terminallerinde oldukça keyifli olabiliyor. Zira Türk Telekom ücretsiz olarak Wi-Fi kullanımını hizmete alırken, bir diğer önemli sorunlardan biri uyku ve yorgunluk atma problemi. Bu problem İstanbul Havalimanı terminallerinde tarih oluyor. Modern uyku kabinleri saatlik ücretlerle aktarma yapan insanların yorgunluğunu alacak.


Konuyla ilgili edinilen bilgiye göre, İstanbul Havalimanı, dış hatlar, giden yolcu bölümünde kullanıma açılan uyku kabinleri, aktarma yolcularının bekleme süresi boyunca yorgunluklarını atabilecekleri, uykusuz kalmayacakları modern dizayn edilen tek kişilik uyku kabinleri hizmete girdi. Saatlik kiralama yapılabilen kabinlerde, bagaj depolama alanı ve elektronik cihazları şarj edebilen priz ve usb girişleri yer alıyor.


Uyku kabini ücreti ne kadar?


"İGA Sleepod" adıyla İstanbul Havalimanı dış hatlarında bulunan yeni uyku kapsülünün saatlik ücreti 9 avro. Yolcuların battaniye ve yastık gibi ek hizmet talep etmesi halinde ise 2 avro daha ücret ödenecek. Kullanılan malzemeler ise görevli personeller tarafından her kullanımdan sonra kuru temizlemeye gönderilecek.

İSTANBUL HAVALİMANLARINDA KİRALANAN UYKU KABİNLERİ FİYAT LİSTESİ

 
İlHavalimanı Adı1 Saat Ücret (Euro)
İstanbulSabiha Gökçen Havalimanı Uyku Kabini7 Avro
İstanbulİstanbul Havalimanı İGA Sleepod9 Avro
 
Sosyal medya hesaplarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Hatice Kolçak'ı takip etmek için Tıklayın.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

Linkedin sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

Pinterest sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum