TOKİ İzmir Karabağlar kura çekilişi nerede, saat kaçta yapılacak? Kura sonuçları açıklandı mı

TOKİ 100 Bin konut için ilk kura çekilişini düzenliyor. Bugün yapılacak kura çekilişi saati ve kura çekiminin nerede yapılacağı merak edilirken, kura sonuçları açıklandı mı soruları da gelmeye başladı.

TOKİ İzmir Karabağlar kura çekilişi nerede, saat kaçta yapılacak? Kura sonuçları açıklandı mı
Editör: Hakan A.
24 Şubat 2020 - 08:57

24 Şubat tarihi geldi çattı! TOKİ konutları için kura çekilişi zamanı. İlk kura çekilişi bugün düzenlenecek. Her yıl 100 Bin sosyal konut kampanyası ilk kura çekimi bugün gerçekleştiriliyor. TOKİ, İzmir Karabağlar 100 bin sosyal konut projesi için kura çekilişi heyecanı yaşanıyor. İzmir Karabağlar'da TOKİ kura çekilişi saat kaçta, nerede yapılacak? İzmir Karabağlar TOKİ kura sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte TOKİ kura çekilişi ayrıntıları...

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri  - 24 Şubat 2020 - İstanbul


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) 100 Bin sosyal konut kampanyasında bugün ilk kura heyecanını yaşatacak. İzmir için ilk kura heyecanı yaşanacak 100 Bin sosyal konut kampanyası kapsamında Karabağlar ilçesinde hayata geçirilecek evler için bugün büyük gün. Başvuru yapanlar arasında ev sahibi olmaya hak kazanacaklar düzenlenecek kurada belirlenmiş olacak. Peki kura çekilişi nerede, saat kaçta yapılacak?

TOKİ İZMİR İLİ KARABAĞLAR İLÇESİ 750 / 100000 KONUT TOPLU KONUT PROJESİ Toplam 750 konutluk inşaa edilecek 2+1 ve 3+1 konut tiplerinin yer alacağı TOKİ Karabağlar konut projesi için kura çekiliş tarihi saat 13:00 olarak açıklandı. öğle saatlerinde TOKİ Karabağlar konutlarına başvuru yapanlar dilerlerse İZMİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ HALKAPINAR KAPALI SPOR SALONU'nda düzenlenecek kura çekilişine katılabilirler. Dileyen vatandaşlar ise e-devlet üzerinden, TOKİ youtube kanalında kura çekilişini online canlı olarak takip edebilecekler. 

KARABAĞLAR TOKİ KURA SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

TOKİ İzmir Karabağlar konut kura sonuçları isim listesi merakla bekleniyor. Peki kura çekilişi sonrasında açıklanacak kura sonuçları isim listesi ne zaman açıklanacak? Bugün saat 13:00'te başlayacak kura çekilişinde 750 konut için hak sahipleri belirlenmiş olacak. Kura çekiliş saatinden sonra çekiliş yoğunluğuna göre akşam 17:00 itibariyle kura sonuçları açıklanabilir. Kura sonuçlarını sayfamızdan anlık takip edebilirsiniz. TOKİ İzmir Karabağlar kura sonuçları isim listesi ilk olarak idarenin internet sitesine yüklenecek. Hemen peinden emlakpencerem.com sayfalarında eş zamanlı olarak yüklenecek. İdarenin web sitesi yoğunluğundan ötürü sitemizdeki sayfaları kontrol ederek, kura sonuçları isim listelerine ulaşabilirsiniz. Altta verdiğimiz haber linkinde İzmir'de yer alan diğer konut kampanyası kura tarihlerinide görebilirsiniz.


İzmir Karabağlar TOKİ kura sonuçları isim listesini görmek için tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum