TOKİ Kocaeli Gebze 2+1, 3+1 konut kura çekilişi sonuçları canlı yayında açıklanıyor

100 Bin konut kuraları çekiliyor. 250 daireden oluşan Gebze TOKİ kura çekilişi saat kaçta, nerede yapılacak? TOKİ Kocaeli Gebze konut kura çekilişi canlı yayını nereden izlenir, kura sonuçları ne zaman açıklanır?

TOKİ Kocaeli Gebze 2+1, 3+1 konut kura çekilişi sonuçları canlı yayında açıklanıyor
Editör: Hakan A.
12 Mart 2020 - 00:13 - Güncelleme: 12 Mart 2020 - 10:36

TOKİ, Kocaeli 100 Bin sosyal konut kuraları bugün yapılacak çekilişle devam ediyor. Kocaeli Gebze'de 250 konut için kura çekilişi yapılıyor. TOKİ Gebze Kura sonuçları isim listeleri açıklandı mı? Kocaeli Gebze TOKİ konut kura çekilişi canlı olarak izlenebilecek mi? Gebze TOKİ konutlarında 2+1 ve 3+1 konut kura çekilişi sonuçları canlı yayında açıklanıyor.

 Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 12 Mart 2020 - İstanbul


Her Yıl 100 Bin Yeni Sosyal Konut projesi kampanyasında kura çekimi işlemleri Kocaeli'nde ikinci gününde. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) uygun şart ve koşullarla ev sahibi yapacağı 100 Bin konut projesinde kura çekilişleri sürüyor. Cuma gününe kadar Kocaeli ilinde kura çekilişleri sürecek. İzmit ile başlayan Kocaeli TOKİ kura çekilişleri Gebze ile devam ediyor. Cuma günü ise Körfez ilçesi için yapılacak kura çekilişi için heyecanlı bekleyiş sürüyor.

TOKİ 100 Bin sosyal konut için kura çekilişinde Kocaeli Gebze ilçesi 250 konutun kuraları çekiliyor. Gebze TOKİ konutlarında başvuruları kabul edilen 175 konut 2+1 daire seçeneği için, 75 adet ev ise 3+1 seçeneği için gerçekleştiriliyor. TOKİ Kocaeli Gebze 250 konut kura çekilişi başlıyor. Gebze TOKİ konutları için Kura çekilişi saat kaçta başlayacak, nerede çekilecek?

TOKİ Gebze konut kura çekilişi tek seferde başlayacak. Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi'nde, Saat 11:00'da başlayacak olan kura çekilişi hızla tamamlanacak. 


250 konuta 8865 başvuru yapıldı!

TOKİ Kocaeli Gebze konut projesinde yer alan 2+1 daire seçeneği için yapılan başvuru sayısı 4197 kişi olarak açıklanırken, 3+1 evler için yapılan başvuru sayısı ise 4668 kişi olarak açıklandı. 250 konutun yer aldığı Gebze TOKİ konutları için 8865 vatandaş ev sahibi olmak için kura çekilişine kabul edilen resmi başvuru sayısı olarak açıklandı.


Kura sonuçları açıklandı mı?

Kocaeli Gebze TOKİ konutları, saat 11:00 itibariyle noter huzurunda başlayan kura çekilişi sonuçlarına ilişkin isim listeleri oluşturuluyor. Kura çekilişi sonuçları canlı yayaın ile takip edilebiliyor. Canlı yayın izleme linklerinden kura çekilişini canlı olarak internet ortamından kesintisiz izleyerek sonuçları öğrenebilirsiniz. Diğer taraftan tüm TOKİ konut kura çekilişlerinde olduğu üzere 100 Bin sosyal konut kampanyası için oluşturulan talep.toki.gov.tr internet sitesi üzerinden kura çekilişi sonrasında hızla sonuçlar yüklenmektedir. Kura sonuçlarına ilişkin bir başka sorgulama ekranı ise e-devlet üzerinden kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Son olarak sayfamızdan haberin sonunda yer alacak linklerden kura sonuçları sorgulanabiliecek.


YouTube üzerinden Kocaeli Gebze TOKİ kura çekilişini canlı yayından izlemek için Tıklayın.

TOKİ KOCAELİ GEBZE KURA SONUÇLARINI CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.

TOKİ FACEBOOK RESMİ HESABI ÜZERİNDEN GEBZE KURA ÇEKİLİŞİ CANLI YAYINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.
 
KOCAELİKOCAELİ İLÇESİ GEBZE İLÇESİ 250 / 100000 KONUT TOPLUKONUT PROJESİ (H.B.)1757525012 Mart 2020 Perşembe11:00OSMAN HAMDİ BEY KÜLTÜR MERKEZİ
 

TOKİ KOCAELİ GEBZE İLÇESİ 250 KONUT KURA ÇEKİLİŞİNE KATILMAYA HAK KAZANAN BAŞVURULARI KABUL EDİLENLERİN İSİM LİSTELERİ.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum