TOKİ, Konya'da konut teslimine başlıyor!

TOKİ, Konya Kadınhanı'nda inşa ettiği toplam 111 konutu 17 - 22 Şubat 2020 tarihleri arasında kura çekilişi ile belirlenen hak sahiplerine teslim edilecektir.

TOKİ, Konya'da konut teslimine başlıyor!
Editör: Hakan A.
17 Şubat 2020 - 12:35

Sosyal konut üreticisi TOKİ, konut teslim programı kapsamında evlerin hak sahiplerine teslimini sürdürüyor. İdare kura çekilişi ile hak sahipleri belirlenen 111 adet konut için teslimlere başlıyor.

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri  - 17 Şubat 2020 - İstanbul


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Türkiye genelinde kura çekilişleri, ev teslimlerini sürdürüyor. Hemen her ilde hayata geçirdiği sosyal konut projelerinde tamamlanan evlerin sahiplerine teslimi gerçekleştiriliyor. Bu kapsamda Konya ilinde Kadınhanı bölgesinde tamamlanan konut projesinde yer alan 111 ev sahiplerine tesli edilecek. 

Konuyla ilgili edinilen bilgiye göre, TOKİ, Konya Kadınhanı konut projesi kapsamında inşaatı tamamlanan 111 konutun, kura çekilişi ile belirlenen hak sahiplerine teslim edilmesi işlemi 17-22 Şubat 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.KONYA KADINHANI 5. ETAP BELEDİYE PROJESİ  (111 ADET KONUT) PROJESİ TESLİM İŞLEMLERİ

Konya Kadınhanı 5. Etap Projesi kapsamında inşa ettirilmekte olan ve Kadınhanı Belediyesi aracılığı ile konut alıcısı temin edilen konutların teslim işlemleri, 17 - 22 Şubat 2020 tarihleri arasında aşağıda yer alan program dahilinde gerçekleştirilecektir.

İlk olarak KDV ödemesi için aşağıda yer alan teslim programı çerçevesinde T.C. Ziraat Bankası Kadınhanı Şubesi’nde, Konutunuzu teslim almak üzere aynı gün Optim & Peta Adi Ortaklığı Ankara Bala projesi şantiyesinde hazır bulunmanız gerekmektedir.

T.C. Ziraat Bankası Kadınhanı Şubesine 3065 sayılı KDV kanunu gereğince teslim işlemi nedeniyle doğacak Katma Değer Vergisi tutarı nakit olarak ödenecektir.

Konut tesliminde getirmeniz gereken belgeler aşağıda sıralanmıştır:

1) Kimlik belgesi, (Nüfus cüzdanı),
2) Gayrimenkul Satış Sözleşmesinin nüshası,

3) Konut vekaleten teslim alınacak ise vekaletnamenin aslı ve fotokopisi,
4) KDV tutarının yatırıldığına dair belge veya fatura,

toki konya kadınhanı konut teslimi

Belirtilen tarihlerde önce T.C Ziraat Bankası A.Ş Kadınhanı Şubesine gidilerek KDV bedeli yatırılacak ardından ilgili şantiyeden konut teslim alınacaktır. İstenen belgelerde eksiklik olması durumunda konut teslimi yapılamayacağı, söz konusu belgelerin eksiksiz olarak getirilmesine özen göstermenizi rica ediliyor. Daha fazla bilgi almak için TOKİ müşteri hizmetleri numarası üzerinden veya TOKİ iletişim bilgileri sayfasından alınabilir.
 
Sosyal medya hesaplarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Hatice Kolçak'ı takip etmek için Tıklayın.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

Linkedin sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

Pinterest sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum