TOKİ Manisa'dan gelen kuyruk görüntüleri sonrası o projedeki satış yöntemini değiştirdi

Manisa'da TOKİ konutları için başvuru yapmak için 2 gün öncesinden banka şubesi önünde kuyruk oluşturan vatandaşlara son dakika haberi. O konut projesinin satış yöntemi Kuralı Satış Yöntemi olarak değiştirildi.

TOKİ Manisa'dan gelen kuyruk görüntüleri sonrası o projedeki satış yöntemini değiştirdi
Editör: Hakan A.
07 Haziran 2020 - 23:51 - Güncelleme: 07 Haziran 2020 - 23:53
Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Manisa Yunusemre 2 Etap Konut projesi kapsamında banka şubesi önünde 2 gün öncesinde başvuru yapmak için beklemeye başlayan vatandaşlar nedeniyle son dakika açıklamasında bulundu.

Manisa Yunusemre Belediyesi ve TOKİ ortaklığında satış başvuruları alınması planlanan ancak koronavirüs yayılma riski göz önünde bulundurularak satış yöntemi değiştirilen proje için bekleyenler boşuna bekledi.  Yunuskent 2 Etap projesinde yer alan 219 ev için 2 gün önce banka önünde kuyruk oluşturmaya bekleyenler beklemelerine son verebilirler.

Manisa ilinde bugün gündeme düşen 2 gün öncesinden Banka şubesi önünde TOKİ konut başvuru kuyruğuna girdiler haberleri sonrası idareden son dakika açıklaması geldi. TOK; Açık Satışı, Kuralı Satış Yöntemine çevirdi!

--- Manisa Yunuskent 2. Etap TOKİ ev kuyruğu 2 gün önce başladı...


Konuyla alakalı TOKİ tarafından yapılan son dakika açıklamasında, 'Manisa Yunusemre Akgedik Mahallesi 2. Etap Projesi kapsamında Açık Satış Yöntemi ile satışa sunulan konutlar, Covid-19 salgını tedbirleri kapsamında konut sahibi olmak isteyen vatandaşlarımızın banka şubeleri önlerinde toplanması nedeniyle oluşabilecek sağlık riskine karşı Kuralı Satış Yöntemi ile satışa sunulacaktır.' ifadelerine yer verildi.

TOKİ Manisa'dan gelen kuyruk görüntüleri sonrası o projedeki satış yöntemini değiştirdi

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum