Villa projesi “Jardin Eden” ile ayrıcalıklı bir yaşam

Villa projesi “Jardin Eden” ile ayrıcalıklı bir yaşam

Pana Yapı imzalı Çeşme'de yükselen villa projesi “Jardin Eden” ile ayrıcalıklı bir yaşam fırsatı.

22 Şubat 2017 - 09:00

Pana Yapı tarafındaninşa edilen ve Çeşme Alaçatı’da konumlanan villalar, sakinlerine kaliteli ve keyif dolu bir yaşam vaat ediyor. Jardin Eden projesi 5 yıldızlı otel lüksünü ve konforu sunarken, mimari tasarımıyla da büyülüyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 22 Şubat 2017 - İstanbul

 Projede, her villaya ait, yardımcının konaklaması için özel olarak ayrılmış müştemilat evi de bulunuyor. Güney Fransa ve Ege mimarisinden esinlenilerek ve harmanlanarak hayata geçirilen Jardin Eden, toplam 124 bin metrekare alanla Çeşme’nin en büyük projesi olma özelliği taşıyor. Farklı tipte 118 villa ve toplam 6 ayrı konakta 60 rezidanstan oluşan Jardin Eden, her villanın ve her sokağın denize baktığı, sosyal olanakları arasında her villaya özel havuzların yanı sıra, çocuk havuzları, fitness, sauna ve hamamın da bulunduğu çok özellikli bir proje olarak fark oluşturuyor. Projenin tercih edilme sebeplerinden birisi de, bölgenin en büyük marinası olacak Şifne Marina’ya yakın mesafede olması.

Jardin Eden lokasyon açısından oldukça avantajlı ve çekici bir yerde bulunmaktadır. İzmir Adnan Menderes Havalimanından Çeşme’ye 30 dakika mesafede olan proje Alaçatı’ya yapılması planlanan havalimanıyla değerine değer katacak. Tüm bu özellikleri ile Jardin Eden, Türkiye’nin önde gelen yarışmalarından “Sign of the City” yarışmasında “En iyi müstakil konut ödülü” nü kazanmanın verdiği onuru yaşamaktadır.

Büyüklüğü 26m2 ile 30m2 arasında değişen müstakil havuzlara sahip 3 farklı ultra lüks villa tipi seçenekleri sunuluyor.

Yasemin villaları: 3 oda 1 salondan oluşan villalar 166 ile 172 metrekare arasında tasarlandı. Her villa 385 ile 619 m2 arasında bahçe alanına sahip.

Sakız ağacı villaları: 4 oda 1 salondan oluşan villalar 196 ile 204 metrekare arasında tasarlandı. Her villa 380 ile 692 m2 arasında bahçe alanına sahip.

Erguvan villaları: Geniş aileler için tasarlanan villalar 6 oda  2 salondan oluşuyor. 335 metrekareye sahip olan villaların bahçe büyüklükleri 700ile 840m2 arasında değişmektedir.