Zer Kartal projesinde konutlar satışta

Zer Kartal konut satışlarına başlandı. Zer Kartal Adi Ortaklığı’ndan 60 milyon TL’lik dev yatırımla hayata geçirilen Zer Kartal'da konutlar satışa sunuldu.

Zer Kartal projesinde konutlar satışta

Zer Kartal konut satışlarına başlandı. Zer Kartal Adi Ortaklığı’ndan 60 milyon TL’lik dev yatırımla hayata geçirilen Zer Kartal'da konutlar satışa sunuldu.

Zer Kartal projesinde konutlar satışta
28 Eylül 2017 - 07:30

İstanbul Anadolu Yakası konut projelerine Kartal'da inşa edilen Zer Kartal projesi eklendi. Zer Kartal konut projesinde evlerin satışlarına başlandı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 28 Eylül  2017 - İstanbul

Kentsel dönüşümün hızla devam ettiği Kartal ilçesinde yeni projelerden Zer Kartal, Ceylan İnşaat ve Artuklu Yatırım tarafından ortaklaşa inşaa edilen bir proje. Adalar manzarasıyla beğeni toplayan projede ayrıca sosyal donatı alanları olarak açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, mini sinema salonu, fitness center, SPA, sauna, buhar odası, şok havuzu, Türk hamamı ve kapalı otopark projede dikkat çeken özelliklerden.

Zer Kartal lansmanında açıklamalarda bulunan Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu başkanı Muammer Ceylan, "35 yıllık tecrübesini Zer Kartal’a yansıtıyor ve İstanbul’un yükselen bölgesinde yeni bir değere imza atıyoruz. herkesin ev sahibi olmasını isteyen iki stratejik iş ortağı olarak, projemize 10 yıllık kullanım garantisi; 90 ay faizsiz firma taksit avantajıyla taçlandırıyoruz" dedi.

Artuklu Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Köse ise basın toplantısında, "Projemiz özellikle İstanbul’un en büyük sorunlarından biri olan çarpık kentleşme ile mücadele konusunda atılmış çok önemli bir adımdır. Bu büyük proje sayesinde gecekondu alanları şehir planlaması ile yeniden düzenlenerek, daha konforlu, daha nezih ve daha kaliteli yaşam alanları haline getiriliyor." diye konuştu.

Zer Kartal Proje detayları;

1+1 daireler 75 ve 80 m²
2+1 daireler 117 ve 130 m²
3+1 daireler 155 m²

ZER Kartal ödeme planı

Kampanya kapsamında ZER Kartal ödeme planında ise lansmana özel fiyat seçenekleri, yüzde 30 peşin ödemelerde banka kredisiz 90 ay 0 faiz imkanı alıcılarına sunuluyor.

ZER Kartal Konutları ne zaman teslim tarihi 

Kartal’da hayata geçirilen Zer Kartal konutlarında dairelerin anahtar teslimleri Ağustos 2020’de teslim edilmek üzere planlanmış durumda.

Zer Kartal projesi nerede, nasıl gidilir?

 Otoban bağlantısına 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 15 dakikalık bir mesafede bulunmasının yanı sıra Zer Kartal, adalar manzarasına sahip bir konumda yükseliyor.

Zer Kartal tanıtım filmi

YORUMLAR

  • 0 Yorum