4.7'lik İstanbul depremi sonrası Metro'da 'terk edin' anonsu!

4.7 büyüklüğünde İstanbul genelinde hissedilen deprem sonrası pek çok ilçede vatandaşın evlerden ve işyerleri'nden panikle kaçışması ile birlikte kısa süreli korku yaşandı. İstanbullu için deprem sonrası akıllarda kalan Metro istasyonlarını 'terk edin' çağrısı kaldı.

4.7'lik İstanbul depremi sonrası Metro'da 'terk edin' anonsu!
Editör: Hakan A.
11 Ocak 2020 - 23:42 - Güncelleme: 11 Ocak 2020 - 23:44

İstanbul Silivri açıklarında yaşanan 4.7 büüyklüğündeki deprem gündemdeki yerini korurken, İstanbullu kısa süreli korku ve panik yaşadı. Vatandaş deprem sonrası telefonlarla yakınlarından bilgi almak istedi. BU kez telefonlar kilitlenmedi. Diğer taraftan metro istasyonlarından yolculara yapılan anons akıllarda kaldı. 

Emlak Pencerem / Güncel Haberler - 11 Ocak 2019 - İstanbul


İstanbul'un pek çok ilçesinde hissedilen 4.7 şiddetindeki deprem sonrası Metro istasyonlarında Terk edin çağrısı yapıldı. Vatandaşın panik yaşadığı anlar çok sayıda güvenlik kameraları tarafından gün boyu yayımlandı. Alışveriş esnasında depreme yakalananlar işyerlerinin güvenlik kamera kayıtlarında net şekilde görüldü.

Yaşanan İstanbul depremi sonrası günün önemli ayrıntılarından biri ise Kadıköy ilçesinde Söğütlüçeşme metro istasyonunda yapılan anons oldu. Söğütlüçeşme metro istasyonunda vatandaşlara metro istasyonunu ‘terk edin’ anonsu yapıldı.Kadıköy Söğütlüçeşme metro istasyonunda depremsonrası vatandaşlara, metro istasyonunu ‘acil bir durum nedeniyle terk edin’ anonsu yapılarak istasyonun güvenli biçimde boşaltılması sağlandığı gelen bilgiler arasında. İstanbul Silivri açıklarında meydana gelen deprem öncesinde ise sabah saatlerinde Tekirdağ ili art arda depremlerle sallanmıştı. 20'den fazla küçük çaplı artçı depremler yaşanan Tekirdağ depremi sonrası bu kez hemen komşu olan Silivri açıklarında Marmara Denizi üzerinde yaşanan deprem Bursa ilinde de hissedildi.


Sosyal medya hesaplarımızı takip edin!


EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Hatice Kolçak'ı takip etmek için Tıklayın.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın


Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

Linkedin sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

Pinterest sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum