Ali Ağaoğlu, Ampute Milli takımı futbolcularına Çekmeköy Park...

Ali Ağaoğlu, Ampute Milli takımı futbolcularına Çekmeköy Park Projesinden ev verecek

Gayrimenkul sektörü ve iş dünyasının en renkli siması Ali Ağaoğlu yine yaptı yapacağını. Ağaoğlu, Türkiye'ye büyük gurur yaşatan A Milli Ampute futbol takımına büyük jest yaptı. Al Ağaoğlu, Ampute Milli futbolcularına Çekmeköy Park projesinden birer ev hediye edecek.

12 Ekim 2017 - 14:22

Ali Ağaoğlu o futbolcular için kesenin ağzını açtı... Herkese Çekmeköy Park projesinden ev... İnşaat sektöründe İstanbul Çekmeköy'de hayata geçirdiği yeni projesiyle geçtiğimiz günlerde lansmanı gerçekleştirilen Ağaoğlu Çekmeköy Park projesinen ev sahibi olacakların yeni komşuları belli oldu. Ağaoğlu Çekmeköy Park projesinden ev sahibi olacak Ampute Milli takım oyuncuları Türkiye'nin gururu olurken, Ali Ağaoğlu sayesinde şimdi de Çekmeköy'ün ve yeni komşularının gururu olacak. Ali Ağaoğlu ev sözü verdi canlı telefon bağlantısı yaptı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 12 Ekim 2017 - İstanbul

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, büük bir jestle Türkiye'ye büüyk gurur yaşatan A Milli Ampute Futbol takımı oyuncularını unutmadı. Türkiye Futbol Federasyonu başta olmak üzere, Devletin en üst seviyesinden hediyeler verilmeye devam edilen, en son 30 Cumhuriyet altını işle ödüllendirilen  Amute milli takım futbolcularına bir jest de Ağaoğlu'ndan geldi.

İstanbul Çekmeköy'de geçtiğmiz hafta lansmanı gerçekleştirilen Ağaoğlu Çekmeköy Park projesi henüz satışa çıktı. Projeden daire hediye edecek olan Ali Ağaoğlu, "bizlere onur yaşatan o insanlara helali hoş olsun" dedi

Sektörün ünlü ismi Ali Ağaoğlu yeni projesinden en modern daireleri Türkiye Ampute Milli Futbol Takımı oyuncularına hediye etti. Ev hediyesine ilişkin açıklamada bulunan Ali Ağaoğlu, “Ağaoğlu olarak her zaman başarıyı ödüllendirdik. Özellikle amatör spor dallarında uluslararası başarılara imza atan sporcularımıza sahip çıktık. Onlar ki, sınırlı imkânlarla ve tırnaklarıyla kazıyarak şampiyonluklara ulaştılar. Türkiye Milli Ampute Futbol Takımı’mızın dosta düşmana gösterdiği bir şey var: Türk milleti olarak aşamayacağımız engel yok. Ampute milli takımının birbirinden değerli oyuncularının elleri kolları olmayabilir, ama aslan gibi yürekleri var. Bu vatan sevgisi, Türkiye sevgisi ile dolu sapasağlam yürekleri ile hepimizi onurlandırdılar" dedi.

Ağaoğlu; “Türkiye‘nin iç ve dış düşmanlarla boğuştuğu, en fazla birliğe, beraberliğe, dayanışmaya ihtiyacı olduğu bir dönemde o dağ gibi yürekleriyle, katıksız ve karşılıksız vatan sevgileriyle bu ülke insanlarını bir yumruk gibi birleştirdiler. Türkiye bu aslanlar için bölgesel, siyasal, etnik farklılıklarını, hiç düşünmeden ay-yıldızın çevresinde birleşti. Türk insanının böyle bir birlikteliğine uzunca bir süredir tanık olmamıştım. Bunu bize sağlayan aslanlarımıza, şimdi bizim borcumuzu ödemenin zamanıdır. Onlar engelleri aştı sıra bizde. Elbette bu vatan sevgisinin bir karşılığı olamaz ama ben aslan yürekli takımımızın oyuncularına birer daire hediye ediyorum. Helali hoş olsun. Güle güle otursunlar.” ifadelerini kullandı.

Ağaoğlu Çekmeköy Park konutları için tıklayın

https://projeler.emlakpencerem.com/agaoglu-cekmekoy-park/projesi/102/