Artaş İnşaat, 11 farklı projeyle Dubai Cityscape Global 2017’de...

Artaş İnşaat, 11 farklı projeyle Dubai Cityscape Global 2017'de şov yaptı

Her sene olduğu üzere bu yıl da Artaş İnşaat projeleri Körfez ve ünya pazarına yatırımcıların beğenisine sunuldu. Dubai'de devam eden Cityscape Global 2017 emlak ve gayrimenkul fuarına 11 projesiyle katılan Artaş şov yaptı.

12 Eylül 2017 - 09:25

Dubai'de süren Cityscape Global 2017'de gözler Artaş İnşaat ve 11 projesinde oldu. Şirket her yıl olduğu gibi bu yılda birbirinden farklı projelerini Dubai'de yatırımcısının beğenisine sundu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 12 Eylül  2017 - İstanbul

Dünyanın en büyük gayrimenkul fuarları arasında yer alan Dubai Cityscape’ye bu yıl 11 projesiyle katılan Artaş İnşaat, Türkiye'nin en fazla projeyle büyük ilgi gören şirketlerinden öne çıkanı oldu.

Markalı konut üreticisi, Avrupa Konutları markasıyla inşaat sektörünün en güvenilir firmalarından Artaş İnşaat, Dubai Cityscape fuarında 11 projesiyle yerini alırken, her yıl olduğu gibi bu yıl da körfezli yatırımcıların büyük ilgisini gördü. Artaş İnşaat, lansmanını gerçekleştirdiği Avrupa Konutları Yamanevler projesine ek olarak; satışı devam eden Avrupa Konutları Başakşehir, Avrupa Residence & Office Ataköy, Avrupa Office Ataşehir, Avrupa Konutları Kale 2, Avrupa Konutları Atakent 4 ile ortak girişimlerle geliştirilen Vadistanbul ve Tema İstanbul projelerinin de tanıtımını gerçekleştirdi.

Fuar alanında düzenlenen toplantıda değerlendirmelerde bulunan Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya; “Bugün, inşasına devam ettiğimiz projelerimizle ülkemizin istikrarını tanıtmaya yönelik dünyanın en büyük gayrimenkul fuarlarından Dubai Cityscape’de yerimizi aldık. Avrupa Konutları Yamanevler projemizin lansmanını da Dubai’de, Körfez bölgesinden yatırımcılar eşliğinde gerçekleştirdik. Körfez bölgesinde projelerimizin ve markamızın bilinirliğinin yüksek olması nedeniyle yatırımcılardan da talep alıyoruz ve güzel bir ilgi görüyoruz. Yamanevler projemize de talepler geliyor. Burada münferit taleplerle birlikte blok alımı yönünde taleplerle de karşılaşıyoruz. Ancak, projelerimizdeki yaşam standartları gereği toplu satışlara sıcak bakmıyoruz. Bugüne dek hayata geçirdiğimiz projelerin hiç birinde bu şekilde toplu satışlar gerçekleştirmedik. Sakinleriyle birlikte yaşayan bir proje hayata geçirmek bizim için çok daha önemli bir unsur. Bizim bu ve bunun gibi uluslararası alandaki fuarlara katılım amacımız daima Türkiye’nin inşaat sektöründe geldiği noktayı ve ülkemizin potansiyelini tanıtmaktır” dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..