Avrupa Konutları Ümraniye Yamanevler ’de konutlar satışa...

Avrupa Konutları Ümraniye Yamanevler 'de konutlar satışa çıktı

İstanbul Ümraniye'de inşa edilmeye başlanan Avrupa Konutları Yamanevler konut projesinde ön talep süreci bugün düzenlenen basın lansmanıyla sona erdi. Artaş'ın Avrupa Konutları Yamanevler projesinde konut satışları başladı. Avrupa Konutları Yamanevler konut fiyatları ve güncel bilgileri emlakpencerem.com da.

08 Ağustos 2017 - 07:35 - Güncelleme: 05 Mart 2018 - 21:55

2017 konut projeleri yaz aylarında yaşanan durgunlukla devam ederken, Ağustos ayına girilirken, yeni sezonun ilk konut projesine Artaş İnşaat imza atıyor. Şirket Ümraniye'de hayata geçireceği yeni projesini görücüye çıkardı. Toplamda 1.672 konutun yer alacağı Avrupa konutları Yamanevler'de daireler satışa çıktı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 8 Ağustos 2017 - İstanbul

Artaş İnşaat, İstanbul'daki Avrupa Konutları markasına bir yenisini daha Ümraniye'de ekledi. "Avrupa Konutları Yamanevler" konut projesi düzenlenen basın toplantısıyla alıcısının beğenisine sunuldu. 10'arca projeye imza atan Artaş İnşaat yeni konut projesi Avrupa Konutları Yamanevler'de satışlara başladı.

İstanbul Ümraniye'de ilçenin en önemli bölgelerinden biri olan ve metronun adeta dibinde hayata geçirdiği "Avrupa Konutları Yamanevler" projesinde ön talep süreci tamamlandı. Şirket bugn düzenlediği basın toplantısıyla konut satışlarına resmen başlamış oldu. Ön talep dönbeminde dahi oldukça yüksek bir taleple karşılaşan  "Avrupa Konutları Yamanevler" projesinde her tip daire, her aileye dilediği büyüklüklerde ki seçenekleri, şerin merkezinde, tüm ulaşım akslarına oldukça yakın bir mesafede olması sayesiden büyük bir talep görüyor. 

Avrupa Konutları Yamanevler konutları, Ümraniye son durak'a, FSM köprüsü çıkışına, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne olan yakınlığı ile bölgedeki en önemli markalı konut projelerinden biri olacak.  Avrupa Konutları Yamanevler konut fiyatları, daire fiyat listesi, evlerin güncel fiyat bilgileri de belli oldu. Toplamda 1.672 konut, 289 ofis ve 35 ticari üniteden oluşan Avrupa Kountları markasının Ümraniye Yamanevler projesi 75 Bin metrekarelik bir arazi üzerinde yükselmeye başladı.

Buna göre; 

Avrupa Konutları Yamanevler 1+1 konut fiyatları,

2+1 konut fiyatları,

3+1 konut fyatları, ve en büyük daire tipi olan geniş ailelerin tercihi ise 4+1 konutların satış fiyat listesi bugün yapılan lansmanla belirlenmiş oldu. Avrupa Konutları Yamanevler projesinin toplam maliyet bedeli ise 465 milyon lirayı aşacağı kaydedildi.

Avrupa Konutları Yamanevler, Adres: Yamanevler Mahallesi, Alemdağ Cd. No:173, 34760 Ümraniye/İstanbul

Avrupa Konutları Yamanevler proje bilgileri için Tıklayın

Avrupa Konutları Yamanevler fiyat listesi için Tıklayın

Avrupa Konutları Yamanevler nerede, nasıl gidilir?

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..