Bu 3 ilde oturanlar için fırsat konut satışı! TOKİ'den satılık ucuz konut başvuruları başladı

TOKİ'den satılık ucuz ev arayanları yakından ilgilendiren 180 ay vadeli konutlar satışa çıktı. İşte bu illerde TOKİ ayda 480 TL'den başlayan taksit imkanlarıyla uygun şart ve koşullarda ev sahibi yapacak.

Bu 3 ilde oturanlar için fırsat konut satışı! TOKİ'den satılık ucuz konut başvuruları başladı
Editör: Hakan A.
17 Aralık 2020 - 17:34 - Güncelleme: 17 Aralık 2020 - 17:35
Ucuz TOKİ evlerinden arayanlar, özellikle 180 aya kadar vade seçeneği olan konutlar için inanılmaz başvurular gelmeye devame diyor. İdare tarafından 3 ilde satışa çıkarılan ucuz konutların başvuruları alınmaya devam ediyor. Ev hayali olan ve bu illerde oturanlar için kaçmayacak ucuz TOKİ ev fırsatının ayrıntıları belli oldu.

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri - 17 Aralık 2020 - İstanbul


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ'den satılık ucuz ev fırsatı yeni satışa sunulan 3 farklı ilde, 3 ayrı konut projesinde Aralık ayı sonuna kadar devam edecek. Ev sahibi olmak için dar gelirli vatandaşların faydalanabileceği uzun vadeler, düşük taksitler ve uygun fiyatlarla 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri için başvurular sürüyor.

3 PROJE, 3 İL, 468 ADET KONUT SATILIK


TOKİ başta Giresun olmak üzere, Manisa ve Bolu'da toplam 468 adet 2+1 ve 3+1 konuttan oluşan evlerin satışlarına başlandı.  

GİRESUN İLİNDE 990 TL TAKSİTLERLE SATILIK TOKİ EVLERİ

TOKİ Giresun ilinde 3+1 konut 98 adet, 4+1 konut 61 adet daire uygun şart ve koşullarda satışına başlandı. TOKi Giresun konut projesinde yer alan evlerin aylık taksitleri sadece 990 TL gibi rakamlarla satılacak. Başvuruların geçtiğimiz hafta başladığı Giresun TOKİ konutları için son başvuru tarihi 31 Aralık olarak açıklandı. Giresun ilinde oturuyor, bir ev almak için TOKİ'den fırsat bekliyorsanız tam size göre. 


MANİSA'DA 861 TL TAKSİTLERLE SATILIK EVLER

Ev sahibi olmak için TOKİ projeleri arasında yer alan önemli illerden birisi ise Manisa ili. Manisa ilinde satışa sunulan TOKİ evleri 2+1 ve 3+1 olmak üzere 153 adet olarak satışta yer alacak. En düşük konut fiyatı ise 168 Bin TL'den başlayan Manisa TOKİ evleri için ayda sadece  562 TL gibi uygun fiyatlarla 180 aya kadar vade seçeneği ev sahibi olmak isteyen vatandaşa sunulacak.  Manisa ilinde oturan her vatandaş satış başvurusu için hızla listeye adını ekleyebilecek. Manisa TOKİ konutları için son başvuru tarihi ise 25 Aralık tarihi olacak.toki giresun satılık ucuz konut


BOLU'DA 483 TL TAKSİTLERLE SATILIK TOKİ EVLERİ

En ucuz TOKİ evleri Bolu ilinde aylık taksitleri ise sadece 483 TL olarak açıklandı. Her daire için farklı fiyat, peşinat ve ödeme seçeneği ile rakamların değişiklik gösterdiği Bolu TOKİ konutlarında başvurular devam ediyor. Projeden ev alacaklar için yüzde 12 ila 20 gibi peşinat ödemek yeterli olacak.


YASAL BİLDİRİM

BU haber emlakpencerem.com editörleri tarafından TOKİ tarafından satış başvuruları alınmaya başlanan 3 farklı projenin özetiyle, 17 Aralık 2020 tarihinde, vatandaşın bilgilendirmesi amacıyla yapılmıştır. Başka bir haber sitesi ve mecrada link verilse dahi kullanılması yasaktır. Yapılması durumunda tüm yasal hakların kullanılacaktır. İlgili yasa gereği emlakpencerem.com un tüm hakları saklıdır.


YORUMLAR

  • 0 Yorum