Bubble Wrap lezzeti Meydan İstanbul AVM'de

Bubble Wrap İstanbul yeni yıla yeni şubesi ile girerken, marka Meydan İstanbul AVM'de ilk yılında ikinci şubesine ulaştı. İşte Meydan AVM Bubble Wrap İstanbul ile alakalı en yeni bilgiler.

Bubble Wrap lezzeti Meydan İstanbul AVM'de
Editör: Hakan A.
27 Aralık 2018 - 07:12 - Güncelleme: 06 Şubat 2019 - 15:46

İlk yılını kutlayan, tatlı anlayışını yeni bir boyut getiren Bubble Wrap İstanbul yeni Ümraniye Meydan AVM'de şubesinde hizmet ve kalitesiyle hizmet vermeye başladı.

Emlak Pencerem / AVM Haberleri  - 27 Aralık 2018 - İstanbul


Kadıköy Moda'da bundan bir yıl önce ilk şubesini açan Bubble Wrap İstanbul lezzet durakları arasına bir yenisini daha ekledi. 

"Uzaktayız gelemiyoruz. Diyenler için adım adım daha da yaklaşıyoruz" sloganı ile Bubble Wrap İstanbul 1. kuruluş yıl dönümünde Ümraniye Meydan İstanbul AVM’de müşterilerine merhaba dedi. Yeni şube açılışı ile Anadolu yakasında ikinci şubesi ile müşterilerine daha yakın olmaya devam ediyor.2017 yılında Kadıköy Moda'da bulunan mütevazi dükkanında hizmet vermeye başlayan Bubble Wrap İstanbul, kısa sürede şehrin pek çok ilçesinde tatlı severlerin büyük beğenisini topladı. Şirket son şubesini Anadolu yakasının prestijli AVM'lerinden biri olan Meydan İstanbul AVM'de açtı. 

bubble wrap meydan istanbul avm

2019'da farklı il ve AVM'lerde hizmet vermek için özel bir çalışma yürüten marka, sosyal medya üzerinden büyük rağbet görüyor. Bubble Wrap İstanbul, büyük şehirlerde yüksek kar marjı avantajı, uygun franchise maliyeti ile yatırımcısına dükkan dekorasyonundan tabelasına kadar anahtar teslim iş fırsatı sunuyor. Markanın 2019 yılı için 20 franchise hedefi bulunuyor.

- Kadıköy Moda şubesi ile alakalı açılış haberini okumak için tıklayın.

Bubble Wrap Nişantaşı City's AVM açıldı

Bublle Wrap İstanbul franchise imkanları ve markja hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

instagram.com/bubblewrapistanbul

meydan istanbul avm bubble wrap yeni şube

YORUMLAR

  • 0 Yorum