Bubble Wrap Nişantaşı City's AVM açıldı

Bubble Wrap İstanbul 2019 yılına hızlı başlarken, Şubat ayı başı itibariyle yeni şubesini Nişantaşı City’s AVM'de hizmete açtı.

Bubble Wrap Nişantaşı City's AVM açıldı
Editör: Hakan A.
06 Şubat 2019 - 15:33 - Güncelleme: 06 Şubat 2019 - 15:38
Bubble Wrap İstanbul ve Antalya'da büyümeye devam ederken markanın yeni halkası Nişantaşı City's AVM'ye eklendi. Bubble Wrap İstanbul, Avrupa yakasındaki ilk noktasını Nişantaşı City's AVM'de açıldı.

Emlak Pencerem / AVM Haberleri  - 6 Şubat 2019 - İstanbul


2019 yılında şubeleşme ve franchise ağına hız veren Bubble Wrap İstanbul şehrin her iki yakasında yeni noktaları hizmete almaya devam ediyor. Marka yeni şubesini İstanbul Avrupa yakasına taşırken, Şişli'nin en sık ziyeret edilen Alışveriş Merkezleri'nden biri olan Nişantaşı City's de açtı.

İlk olarak Kadıköy Moda'da hizmete giren şubesinde lezzet şölenini sunmaya başlayan marka, 2019 yılı hedeflerine hızlı adımlarla yürümeye başladı. İstanbul'un Anadolu yakasında lezzet serüvenine başlayan Bubble Wrap İstanbul markası şimdi Nişantaşı City's AVM'de hizmete girdi. Türkiye’de tek olan bu yepyeni konseptin lezzetleri şef Pelin Görpe’ye, işletme sistemi ise ağabeyi Aybars Görpe’ye ait. ABD’nin ödüllü mekanlarında çalışan Pelin Görpe, eğitiminin ardından Türkiye’ye dönerek 2017 yılı başlarında Aybars Görpe ile birlikte Bubble Wrap İstanbul konseptini yüzde 100 yerli sermaye ile oluşturarak farklı bir lezzeti Türk halkına kısa sürede benimsetmeyi başardı.


Herkesin dört mevsim severek tükettiği dondurmayı, waffle makinesinde pişirilen özel baloncuklu hamur içinde, farklı soslar, mevsim meyveleri, rengarenk şekerlemeler ve türlü yemişlerle birlikte servis eden Bubble Wrap İstanbul, 7’den 70’e herkese zengin lezzetler sunmaya yeni şubeleriyle devam ediyor.

Franchise modeli ile yatırımcısına kazandırmaya başlayan Bubble Wrap İstanbul, şehrin en önemli bölgelerinde büyümesini sürdürüyor. 2019 yılına hızlı başlayan Bubble Wrap İstanbul, Ümraniye Meydan AVM'den sonra şimdi de Nişantaşı City's AVM'de "Sevgi dolu Kabarcıkları" müşetirisinin beğenisine sundu.

- Kadıköy Moda'da alternatif lezzet durağı Bubble Wrap İstanbul açıldı

- Bubble Wrap lezzeti Meydan İstanbul AVM'de

YORUMLAR

  • 0 Yorum