DAP Yapı İzmir konut projesine dev talep! DAP çadırı kurdu...

DAP Yapı İzmir konut projesine dev talep! DAP çadırı kurdu...

İzmir'de hayata geçireceği ilk şehir dışı projesi olarak öne çıkan DAP Yapı dev bir taleple karşılaştı. Henüz satışa çıkmadan 36 Bin İzmirli ön talepte bulundu. DAP Yapı çadırı kurdu...

08 Ekim 2017 - 09:53

DAP Yapı tarafından İzmir Alsancak bölgesinde hayata geçireceği yeni konut projesi için talep rekorunu kırarken, şirketin ilk şehir dışı konut projesi için şimdiden satışa kapanması söz konusu. DAP Yapı, ön talep döneminde oldukça yoğun bir taleple karşılaşırken, proje için satış ofisi tamamlanmadan çadır kuruldu....

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 08 Ekim 2017 - İstanbul

Emlak Kount GYO kampanyası kapsamında İstanbul Validebağ Konakları projesi için reklamların dönmeye başlamasıyla taleplere yetişemeyen şirket, İzmir projesinde de rekor taleple karşılaşınca Ziya Yılmaz'ın yüzü gülmeye başladı. Geçtiğimiz hafta Validebağ Konakları projesi için düzenlenen kampanya lansmanında yüzleri gülmeyen DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz'ın bu taleplerle keyfinin yerine geldiği kaydedildi.

DAP Yapı İzmir projesinde ise her şey yolunda devam ederken, 700 konutluk dev proje şirketin ilk İstanbul dışı projesi deneyimi olmuş olacak. İzmir'de ön satışa çıkan yeni proje için satış ofisi  kurulmadan çadır kuruldu. Atatürk Stadı’nın yanındaki proje alanına çadır kurulduğunu ifade eden Ziya Yılmaz, " İlk olarak İstanbul Meydan AVM ve Altunizade’de uyguladığımız çadır satışını İzmir'e taşıdık. İzmir projemiz ön satışta yoğun ilgiyi görünce vakit kaybetmek istemedik. Atatürk Stadı’nın yanındaki proje alanına çadırı kurarak talepleri almaya devam ediyorz" dedi.

Dap İzmir konut projesi henüz ön talepler toplanıyor. İzmir projesinde rekorlar kırılıyor adeta, 36 bin ön talep alan şirket satış ofisinin kurulmasını beklemeden çadırdan konut satışına başladı bile. Alsancak ve Bornova arasında yer alan DAP Yapı'nın İzmir konut projesinde 31 ve 32 katlı iki blok ve 707 adet konut yer alacak. İzmir projesinin henüz lansmanı gerçekleştirilmedi. Lansman için gün sayan DAP İzmir projesi kapsmaında gelen talep şirkette yüzlerin gülmesine neden olduğu ve büyük sevince neden olduğu gelen haberler arasında.

DAP Yapı konut kampanyası kapsamında peşin konut alımlarında yüzde 8 indirim de uyguladıklarını söyleyen DAP Yapı'nın patronu Yılmaz, “Yüzde 5 peşinle 36 aya kadar şirket içinde vade farksız ödeme seçeneği de sunuyoruz. İsteyen alıcı banka kredisiyle 120 aya kadar 0.99 faiz oranıyla da alım yapabilir. İzmir böyle fiyat görmedi" diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..