Emlakta kampanyalı satış dönemi! DAP Yapı İstMarina Kartal’da...

Emlakta kampanyalı satış dönemi! DAP Yapı İstMarina Kartal'da yeni kampanya

DAP Yapı'nın dev projelerinden İstMarina Kartal konut projesinde sınırlı sayıda ev için yeni bir kampanyayı başlattığını duyurdu. DAP Yapı imzalı İstMarina'da kalan 139 daire başlatılan kampanyada 547 Bin liradan başlayan konut fiyatları dikkat çekiyor.

22 Eylül 2017 - 09:58

DAP Yapı imzalı konut projelerinde satışar hızla devam ederken, markalı konutlarda yeni bir kampanya şu sıralar gündemde. Eylül ayı ile birlikte hızlan konut satış kampanyalarına DAP Yapı bazı projelerinde katılım gösterdi. Ekim ayında yeni projesini tanıtacak olan şirket, Kartal İstMarina'da yeni kampanya dahilinde sınırlı daire için avantajlı ödeme fırsatları sunuyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 22 Eylül  2017 - İstanbul

Emlakta kampanya dönemine girilirken, Emlak Konut GYO öncülüğünde devam eden şimdi al 2019'da öde konut kampanyası kapsamında DAP Yapı İstMarina Kartal projesiyle dahil oldu. DAP Yapı’nın Kartal’da hayata geçirdiği İstMarina projesinde kalan 139 daire için başlatılan konut satış kampanyası 31 Ekim tarihine kadar sürecek. Ev sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak kampanyanın ayrıntıları da açıklandı.

50'den fazla projeyi kapsayan Emlak Konut kampanyasına dahil olan DAP Yapı projesinde yer alan sınırlı sayıdaki daire için 547 bin liradan başlayan en uygun konutlara yüzde 5’i peşin, yüzde 15’i bir yıl sonra, kalan kısmı ise yüzde 0,99 vade farkıyla Ocak 2019’dan itibaren 120 ayda ödenmek suretiyle ev sahibi yapacak.

DAP Yapı'dan kira garantisi

DAP Yapı İstMarina Kartal projesinde dairelerden elde edilecek gelirlerle krediler ödenebilecek. Proje dahilinde bu seneki kira geitrisi 2 bin 700 lira olarak belirlenirken, bir sonraki sene için beklenen kira getirisi ise 3 bin 100 lira olarak belirlenmiş durumda.

Yapılan kampanya kapsamında açıklamada bulunan DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “Anadolu Yakası’nın en prestijli projesi İstMarina’nın, AVM etabında sona yaklaşıldığını hatırlatırken, İstMarina'da yer alan konut ve ticari ofisleri kapsayan bağımsız bölümlerde Emlak Konut GYO kampanyasına dahil olduk. Projemizden ev alacaklara ayrıcalıklı fırsatlar sunuyoruz. Sunmaya devam edeceğiz. DAP Yapı olarak elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz" dedi.

Validebağ Konakları için lansman tarihi belli oldu

DAP Yapı'nın en yeni projelerinden olan Üsküdar Altunizade'de talep rekorları kıran ve büyük ilgi gören Validebağ Konakları için lansman tarihi belirlendi. Buna göre DAP Yapı'nın Altunizade'de hayata geçireceği yeni projesi çerçevesinde Validebağ Konaklaarında basın lansmanı 2 Ekim tarihinde şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmazın katılımı ile gerçekleştirilecek.

Validebağ Konakları basın lansmanını etkinlik takvimizden inceleyebilirsiniz. 

Buradan etkinlik sayfalarımıza erişebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..