Denizli Çardak'ta 524 TL taksitle kira öder gibi satılık TOKİ evleri

Ev alacaklar dikkat! Kira öder gibi eviniz olsun istiyorsanız, Alt ve Orta gelir grubu için Denizli ilinde Çardak ilçesinde ucuz TOKİ evleri için başvuru süresi devam ediyor.

Denizli Çardak'ta 524 TL taksitle kira öder gibi satılık TOKİ evleri
Editör: Hakan A.
22 Kasım 2020 - 14:08
Ev almak isteyenler için Türkiye'nin çeşitli il ve ilçesinde kira öder gibi ev sahibi olunabilecek satışlar için başvuru süreçleri devam ediyor. Bu kapsamda TOKİ, alt ve orta gelir grubu için ayda 524 TL'den başlayan taksit seçenekleriyle kira öder gibi ev sahibi yapıyor. İşte o konut projelerinden biri: Denizli Çardak TOKİ konutlarında çok uygun şart ve koşullarda ev sahibi olmak mümkün.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 22 Kasım 2020 - İstanbul


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ülke genelinde her yıl hayata geçirdiği 100 Bin sosyal konut projelerine 2021'de devame decek. 1 Milyon 500 vatandaşın ev sahibi olmak için başvuruda bulunduğu TOKİ evlerinde 2021 bekleniyor. Yeni yıl 2021 ile TOKİ 100 Bin Sosyal Konut kampanyasında yeni evler satışa çıkacak. Ancak ev alacaklar için TOKİ'den ucuz ev satışı sürüyor.

İdare tarafından projeleri süren veya teslime hazır pek çok projede ve ilde ev sahibi olmak isteyenlerin alternatif satış kanalı olan TOKİ'den kira öder gibi konut almak mümkün. İşte Denizli ilinde satışa sunulan konutların ayrıntıları.

AYDA 524 TL TAKSİTLERLE SATILIK UCUZ EVLER


Denizli ilinde yürütülen TOKİ konut projesi çerçevesinde ev alacaklar için 187 konut için satış süreci devame diyor. Alt ve Orta gruba yöneişk konut satışlarından faydalanmak isteyenler için ayrıntılar ise haberimizde. Ev sahibi olmak için Denizli ilinde ikamet edenler, Çardak ilçesine bağlı Saray Mahallesi konut projesinde yer alan 187 adet konut için başvuru yapabilirler. 

ALT GELİR GRUBU İÇİN 2+1 KONUT 10 ADET

Alt gelir grubuna yönelik olarak toplamda 10 konut en düşük satış bedeli ile 240 ay vadeyle ayda 524 TL taksitle sahip olunabilecek. Bu grupta yer alan evlerin azlığı nedeniyle başvurular alınsada kurasız olarak başvuru önceliğine göre evler sahiplerine teslim edilecek.

toki denizli çardak 2+1 satılık evler

ORTA GELİR GRUBU İÇİN 3+1 KONUT SAYISI 113 ADET

Denizli Çardak konutlarında yer alan ve orta gelir grubuna hitap eden toplam 113 konut için satış başvuruları sürüyor. Ev almak isteyenler için kaçırılmayacak fiyat ve taksitlerle satışa sunulan TOKİ Denizli projesinde 113 adet 3+1 konut tipi bulunuyor. Ev almak isteyenler başvuru önceliğine göre açık satış yöntemiyle yüzde 10 ev yüzde 20 peşin ödemelerle, 120 ve 180 ay taksit seçeneklerinden birini tercih edebilecekler.

208 Bin TL ve 263 Bin TL'ye satılık TOKİ evleri

TOKİ Denizli projesinde 3+1 daire seçeneklerinde metrekaresine göre 208 Bin TL'den 263 bin TL'ye kadar ev sahibi olabilecekler. Evler için 20 Bin TL ila 52 Bin TL arasında verilecek peşinatlar ile ayda 926 TL ve 1.173 TL gibi uygun taksit olankaları ile 120 ve 180 ay taksit imkanı sunuluyor. Ev almak isteyenlere başvuru seçeneklerinden birisi için gerekli şartları yerine getiren herkes başvuru yapabilir. 1 Aralık 2020 tarihine kadar devame decek başvuru sürecinden faydalanmak isteyenler, TOKİ resmi web sitesi üzernden veya bağlı bulunduğu ildeki TOKİ temsilcisi ile sosyal medya hesaplarından başvuru süreçleri ile alakalı geniş bilgi alabilirler.


TOKİ İletişim Bilgilerini görmek için bakabilirsiniz.

toki denizli çardak satılık 3+1 evler

YORUMLAR

  • 0 Yorum