Emlak Konut GYO'nun İstanbul ve Ankara'daki 7 projesi hakkında önemli gelişme

Emlak Konut Gayrimenkul tarafından İstanbul ve Ankara'da süren bazı proje ve mülkler ile alakalı 2020 yıl sonu değerleme raporları açıklandı.

Emlak Konut GYO'nun İstanbul ve Ankara'daki 7 projesi hakkında önemli gelişme
Editör: Hakan A.
24 Aralık 2020 - 21:03
Emlak Konut GYO, İstanbul ve Ankara'da hayata geçirdiği projelerinde yıl sonu değerleme raporlarını açıklamaya devam ediyor. Türkiye genelinde pek çok proje geliştiren Emlak Konut, başta büyükşehirler olmak üzere önemli markalı konut projelerinde arsa üreticisi konumunda, hasılat paylaşım modeliyle yüklenici firmalara işi yaptırıyor. 

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 24 Aralık 2020 - İstanbul 


Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) binlerce mutlu ev sahibi yaptığı markalı konut projelerinde yıl sonu değerleme raporlarını açıklıyor.

Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada İstanbul ve Ankara illerinde süren ve tamamlanan bazı projelerin 2020 yılı değerleme raporlarını yayınladı.


İstanbul İli Ataşehir İlçesi Barbaros ve Küçükbakkalköy Mahalleleri'nde yer alan 10 Adet Parsel için hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu, ekte yer almaktadır. 

İstanbul İli Başakşehir İlçesi Bahçeşehir 2. Kısım ve Hoşdere Mahalleleri'nde yer alan 8 Adet Parsel için hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır. 

İstanbul İli Başakşehir İlçesi Kayabaşı Mahallesi'nde yer alan 1 Adet Parsel için hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır. 

Ankara İli Çankaya İlçesi Mühye Mahallesi'nde yer alan 12 Adet Parsel için hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır. 

Ankara Başkent Emlak Konutları 2. Etap Konut ve Ticaret İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi kapsamında "Başkent Emlak konutları 2. Etap" 14 adet bağımsız bölüm için hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır. 
    
Ankara Başkent Emlak Konutları 1. Etap Konut ve Ticaret İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi kapsamında "Başkent Emlak Konutları 1. Etap" Projesi ile ilgili olarak hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır. 

İstanbul Hosdere Toplu Konut Alanı 2. Etap Yapı Ruhsatı

Şirketimiz projelerinden İstanbul İli, Başakşehir İlçesi, Bahçeşehir 2. Kısım, " İstanbul Hoşdere Toplu Konut Alanı 2. Etap" kapsamında, 1968 Ada 2 Parselde yer alan 547 adet Konut ve 5 adet Ticari Üniteden oluşan toplam 552 adet Bağımsız Bölüme ait Yapı Ruhsatları 22.12.2020 tarihinde alınmıştır.


YORUMLAR

  • 0 Yorum