Holo (HOT) kıyamet koptu! HOT coin 23 Nisan en sert çöken kripto para oldu

Holo (HOT) coin için kıyamet resmen koptu. Cuma sabahı sert düşüş yaşayan HOT coin en fazla değer yitiren kripto para birimi oldu.

Holo (HOT) kıyamet koptu! HOT coin 23 Nisan en sert çöken kripto para oldu
Editör: Hakan A.
23 Nisan 2021 - 09:25 - Güncelleme: 24 Nisan 2021 - 04:15
Dünya genelinde Bitcoin ve alt coin düşüşü büyük bir hızla Cuma sabahı başladı. Bitcoin'de ve tüm alt coinlere düzeltme geldi. Düzeltmeler devam ederken, BTC dahil yüzlerce alt coin adeta çöktü. Holo HOT coin ise geçtiğimiz gün kullandığımız başlık gibi, "Kıyamet Koptu" diyebiliriz.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 23 Nisan 2021 - İstanbul


Holo (HOT) coin için haftalardır sıçrama ve yükseliş bekleyen yatırımcı  Cuma sabahı itibariyle tüm coinlere gelen düzeltme ile birlikte kıyameti yaşamaya başladı. Büyük değer kaybı yaşatan HOT coin günün en sert düşen kripto para birimi oldu.

Hafta sonu yaklaşırken Cuma günü sabahında kriptopara yatırımcısı adeta kabusa uyandı. Tüm kripto paralarda büyük düşüşler başlayan günde Bitcoin başta olmak üzere tüm alt coinlerde yüzde 50'lere varan sert düşüşler gerçekleşti. Holo HOT coin ve diğer tüm alt coinler BTC nedeniyle sert düşüşlere sahne oldu. Borsalar kıpkırmızı oldu. Edinilen bilgilere göre Bitcoin ve alt coinleri kapsayan önemli bir düzeltme olduğu bildirildi. Ancak BTC gerilemesiyle coin piyasalarında kabus gibi bir gün yatırımcıları bekliyor. 

Holo HOT sert yükselişe başlıyor mu? HOT coin 24 Nisan grafik analiz ve yorumlu videolu anlatımı 

Merkez Bankası'ndan flaş kripto para hamlesi! Kavcıoğlu, "2 hafta içinde kripto para düzenlemesi geliyor"

Son Dakika: İkinci kripto dalgası mı? VeBitcoin zor duruma düştü siteyi kapattı.... 


Dünya genelinde kripto para borsalarında büyük düşüş yaşanmakta. Holo HOT coin ile BitTorrent (BTT) coin en sert düşen, tepe taklak olan coinlerin başını çekti ve dip seviyelere geriledi.  Bitcoin ile başlayan Cuma günü sabahı gerçekleşen düzeltmeler çöküşe neden oldu. Kripto paraların neredeyse tamamına etki eden BTC düzeltmesi alt coinlerin tamamını erimeye devam ediyor. HOT con yatırımcısını şoka sokacak kadar değer kaybı yaşattı. Düşüş şu sıralarda hala devam ediyor. 

Holo HOT coin Cuma sabahında en düşük 0,06750 TL seviyesini görürken, en yüksek 0,12865 TL ile son 24 saat içerisinde işlemler gördü. Yaşanan düşüş nedeniyle yüzde 40 üzerinde bir kayıp oluştu. Haberimiz yayına hazırlanırken düşüş yavaşladı ve kayıp yüzde 34'lere geriledi. 

Holo (HOT) yatırımcısına büyük şok! HOT coin 23 Nisan'da hızla eridi yüzde 50 çakıldı...

BitTorrent (BTT) 23 Nisan'da sert çakıldı! BTT coin çıkışa geçmeden hızlı düştü... 

BTCUSDT sert çöküş başladı! Bitcoin 23 Nisan düşüşü ile tüm alt coinleri peşine taktı...

Thodex sahibi resmen açıkladı! Mesnetsiz iddialar asılsız ve doğru değil... 


YORUMLAR

  • 0 Yorum