Reklamı Geç
İş GYO projesi "Manzara Adalar" fiyatları kaç liradan...

İş GYO projesi "Manzara Adalar" fiyatları kaç liradan başlıyor?

İŞ GYO'nun Kartal'da inşa ettiği dev konut projesi "Manzara Adalar" güncel konut fiyatları ve ödeme planı bilgileri. Manzara Adalar 20 Şubat itibariyle güncel fiyat listesi konutları kampanyası bilgileri.

20 Şubat 2017 - 20:05 - Güncelleme: 20 Şubat 2017 - 20:26

Kartal bölgesi konut projelerinden Manzara Adalar'da 1 Şubat itibariyle GYODER tarafından başlatılan 20 yıl vadeli konut kampanyası devam ediyor. Ev sahibi olmak isteyenlere özel 240 aya varan taksit seçenekleriylşe 406 Bin TL'den başlangıç gösteren daire fiyatlarıyla ev sahibi olma fırsatı sürüyor. Manzara Adalar konut kampanyası 31 Mart tarihine kadar devame decek.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 20 Şubat 2017 - İstanbul

İş GYO'nun İstanbul Anadolu Yakası'nın en çok ilgi gören adalar manzaralı bölgesinde Kartal ilçesinde yükselen Manzara Adalar'da şimdi ev alanlar 240 ay kira öder rahatlıkta yeni evlerine kavuşacaklar.

Manzara Adalar'da 31 Mart 2017'de sona erecek 20 yıl vadeli konut kampanyası ve ödeme planı!

Kartal Manzara Adalar projesinden; 60 ay için yüzde 0,19, 120 ay için yüzde 0,50, 240 ay için ise yüzde 0,75 faiz oranları ile Kartal'daki Manzara Adalar projesinde konut almak, kira öder gibi uygun vade farkı oranlarıyla konut kredisi kullanımı için proje sayfamızdan formu doldurmanız yeterli.

Manzara Adalaer projesi nerede, nasıl gidilir? 

Kartal ilçesinin en güzel lokasyonunda konumlandırılan Manzara Adalar projesinde her daireden muhteşem Adalar manzarası ve kolay ulaşımı sayesinde erişim oldukça rahat. 

Manzara Adalar konutları hakkında form doldurarak daha kapsamlı bilgi almak için buraya bakınız

https://projeler.emlakpencerem.com/manzara-adalar/projesi/14/

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..