İstanbul'da 2020 Ücretsiz Parsel Sorgulama

Web Tapu sayesinde 2020 yılı boyunca İstanbul ve ilçeleri için parsel sorgulama nasıl yapılır? İstanbul'da parsel sorgulama için kullanılan uygulama ve web sitelerinin kullanımını hemen şimdi ücretsiz öğrenin.

İstanbul'da 2020 Ücretsiz Parsel Sorgulama
Editör: Hakan A.
26 Ağustos 2020 - 00:54 - Güncelleme: 26 Ağustos 2020 - 00:56
2020 yılı boyunca parsel sorgusu yapmak isteyenleri yakından ilgilendiren ayrıntıları sizler için derledik. Türkiye'nin mega şehri İstanbul'da çok sayıda ilçe, ada, afta ve parsel bulunmaktadır. İşi arsa, arazi olanlar, yeni bir daire alacaklar, için parsel sorgulama hizmeti en yetkili ağdan kontrol edilir. Online olarak ücretsiz İstanbul geneli parsel sorgusu yapabilirsiniz. Türkiye geneli için parsel sorgu işlemi yapılabilecek online web sitesi ve diğer ayrıntıları haberimizden öğrenebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak Rehberi- 26 Ağustos 2020 - İstanbul


Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü (TKGM) Parsel Sorgulama Uygulaması sayesinde başta İstanbul ve ilçeleri olmak üzere tüm şehir ve bağlı ilçelerde parsel sorgusu online olarak tek tıkla yapılabilmektedir. Parsel sorgulamadetaylı parsel sorgulama, ada parsel pafta sorgulama yapmak, yaptırmak istiyorsanız en doğru yer neresi diye düşünmeden hızla sorgulama yapabileceğiniz alanları açıklayalım.

Parsel Sorgulama sistemi tamamen ücretsiz!


İstanbul geneli oldukça kalabalık. Az katlı çok katlı binalarla dolu. Yeşil alanı her ne kadar az gözüksede yeşil alanı bol bir şehir. Bu şehrin çok sayıda ilçesi olması ve her ilçede bilyonların yaşıyor olması nedeniyle, parsel sorgulaması önemli. Satın alacağınız yerin parsel numarasını biliyorsanız gerisi ücretsiz ve kolay bir şeilde yapılabiliyor.

Megaşehir genelinde 39 ilçesi yer alıyor. Bu ilçelerin 25'i Avrupa Yakası'nda; 14'ü ise Anadolu Yakası'nda konumlu. Parsel sorgusu yapılacak Milyonlarca metrekare alan demek. Tabi işi olan, sorgu yapmak istediğiniz size özel alanlarda ücretsiz, bedava parsel sorgu işlemini yapacaksanız işte en doğru adres.

İstanbul'da 2020 Ücretsiz Parsel Sorgulama

Tek yetkili TKGM

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Parsel Sorgulama Uygulaması (TKGM) Türkiye'nin tüm il ve ilçelerinde gerekli sorgulama hizmetlerini veren tek yetkili devlet kurumudur. Tapu ve benzeri tüm işlemler TKGM tarfından gerçekleştirilmektedir. Dijital teknolojinin gelişmesi sayesinde teknolojiye ayak uyduran TKGM, online hizmet ağını genişletmeyi sürdürüyor. En doğru verileri elde edebileceğiniz Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Parsel Sorgulama Uygulaması sayesinde işinizi son süret tamamlayacaksınız. Bu alanda hizmet veren özel şirketlerin tamamı bu ağa entegre olmak suretiyle TKGM tarafından sağlanan ücretsiz verileri kullanarak gerek ücretli, gerk ücretsiz olarak sizlerin karşısına çıkarmaktadır. 

Hızlı ve ücretsiz parsel sorgulama!

Parsel sorgulama esnasında TKGM tarafından sizlere İdari hizmet dışında, Taşınmaz hakkında bilgileri edinmenizi, özel Anali ve Diğer bazı önemli hizmetleride beraberinde sunmaktadır.  Tek Tıkla Uygulamasız parsel sorgulaması yapmak için TKGM resmi internet sitesi üzerinden buradan parselsorgu.tkgm.gov.tr adresini tıklayıp gerekli bilgi ekranından sorgulama işlemini jet hızıyla gerçekleştirebilirsiniz. 

Burada okuduğunuz 26 Ağustos 2020 tarihli bilgilerle İşiniz acil ise, elinizdeki cep telefonuyla bile güvenli bir şekilde TKGM parsel sorgulama yapapilirsiniz. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum