İstanbul'un en yenisi! Göztepe şehir hastanesi açılıyor

Koronavirüs sürecinde büyük iş gören şehir hastanelerine Kadıköy Göztepe'de bir yenisi ekleniyor. İstanbul'da bugün açılacak Göztepe Şehir Hastanesi şehrin dördüncü şehir hastanesi olacak. İstanbul'un en yeni şehir hastanesi Göztepe'de hizmete giriyor. Peki Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim Ve Araştırma Hastanesi nerede, nasıl gidilir, adres ve iletişim bilgileri...

İstanbul'un en yenisi! Göztepe şehir hastanesi açılıyor
Editör: Hakan A.
05 Eylül 2020 - 09:24 - Güncelleme: 05 Eylül 2020 - 09:31
Türkiye'nin en büyük şehir hastanelerine imza atan devlet, megaşehir İstanbul'da 4'üncü şehir hastanesininin açılışını bugün gerçekleştirecek. İstanbul'da Anadolu Yakası'nda Kadıköy ilçesinde hayata geçirilen Göztepe Şehir Hastanesi sayesinde şehrin 4'üncü büyük şehir hastanesi açılmış olacak. İstanbul'da her iki yakada havaalanları dışında 4 büyük şehir hastanesinden biri olacak Göztepe Şehir Hastanesi dev bir eser olarak bugün ilk etabı törenle hizmete girmiş olacak. Bugün açılışı gerçekleştirilecek Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim Ve Araştırma Hastanesi nerede, nasıl gidilir, adres ve iletişim bilgileri ile yandex ve google konum ayrıntılarını haberimizden öğrenebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 5 Eylül 2020 - İstanbul


Türkiye'nin kalbi, dev nüfusu ile Pandemi sürecinde açılan hastaneleri ile ilgi odağı olan şehir hastanelerine bir yenisi daha ekleniyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehir hastanelerinin ne  kadar önemli olduğunu Koronavirüs sürecinde herkes tarafından iyi anlaşıldığını belirtrken, İstanbul'un dördüncü şehir hastanesi olarak kentin sağlık sistemine büyük katkılar sağlayacak olan, Anadolu Yakası'nda Kadıköy ilçesinde Göztepe Şehir Hastanesinin ilk etabı, hizmete giriyor. Yarım asra yakındır şifa dağıtan İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi, yarın ilk etabı hizmete alınacak yeni binasıyla şehir hastanesi statüsü ile 7/24 İstanbullulara hizmet vermeye başlıyor. Türkiye'nin en modern hastanelerinden biri olarak hizmet verecek Göztepe Şehir Hastanesi açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirilecek.

Son dönemde hayata geçirilen şehir hastaneleri özellikle koronavirüs salgın sürecinde önemli görevleri başarıyla yerine getirdi. Fiziki altyapısı, nitelikli yatak kapasitesi ve sahip olduğu yüksek teknolojiyle dikkati çeken şehir hastaneleri, Pandemi süreci boyunca vatandaşa kesintisiz hizmet verdi. Bu kapsamda megaşehir İstanbul'un en yeni şehir hastanesi Kadıköy Göztepe'de ilk etabıyla vatandaşın hizmetine sunuluyor.7 Bloklu dev şehir hastanesi

İstanbul Anadolu Yakası'nda Kadıköy ilçesi Göztepe'de Marmara Üniversitesi yanıbaşında, deprem izolatörleri kullanılarak inşaa edilen Göztepe Şehir hastanesi, toplam 238 Bin 924 metrekare büyüklüğünde kapalı alana sahip. 7 blok olarak hayata geçirilen hastane, fiziki altyapısı, nitelikli yatak kapasitesi ve sahip olduğu yüksek teknolojisi sayesinde onlarca ameliyatı ayna anda yapabilecek kapasiteye sahip. İlk etabında toplamda 177 bin 472 metrekare kapalı alana sahip olan hastanede, 758 yatak yer alacak. Hastanenin ilk etabında, 27 ameliyathane ve 96 yataklı yoğun bakım yatağı, 175 poliklinik odasıyla hizmet verilecek. 


Göztepe Şeir Hastanesi nerede, nasıl gidilir?

İstanbul Anadolu Yakası, Kadıköy ilçesinde inşaa edilen Göztepe Şehir Hastanesi nerede, nasıl gidilir merak ediliyor. Göztepe Şehir Hastanesine gitmek oldukça kolay. Göztepe'de Marmara Üniversitesini bilen herkes, bölgeye geldiğinde dev şehir hastanesini hemen farkedebilecek. Üniversitenin yanıbaşında inşaa edilen Göztepe Şehir Hastanesi, Minibüs, Otobüs ve yürüyüşle oldukça merkezi bir konumda. İstanbul Anadolu Yakası'ndan ve Avrupa Yakası'ndan her türlü ulaşım imkanı ile hastaneye ulaşmak mümkün.

Göztepe Şehir Hastanesi Yandex ve Google Maps konum bilgileri!

Hastaneye aracınızla veya toplu taşıma ile ulaşmak için Google ve Yandeks servislerini kullanabilirsiniz. Navigasyonunuza Göztepe Şehir Hastanesi konumunu eklemek için altta verilen Yandex ve Google konum bilgilerine erişebilir, tek tıkla cihazınıza ekleyebilirsiniz.


Google maps konumu ile Göztepe Şehir Hastanesine ulaşmak için tıklayın.

Yandex Navigasyon: Göztepe Şehir Hastanesi konumunu eklemek için tıklayın.
  • Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
  •  Adres: Merdivenköy, 34722 Kadıköy/İstanbul
Son olarak Pandemi sürecinde, İstanbul Başakşehir Şehir Hastanesi, Yeşilköy'de Atatürk Havalimanı ve Sancaktepe'de iki havalimanı içerisine kısa sürede inşaa edilen dev hastaneler İstanbulluların hizmetine girmişti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum