Kanal İstanbul bir dönüm noktası

Bakan Çavuşoğlu, Kanal İstanbul projesi hakkında kritik açıklamada bulundu. Çavuşoğlu, Bir dönüm noktası olarak değerlendirdi.

Kanal İstanbul bir dönüm noktası
Editör: Hakan A.
02 Aralık 2019 - 09:05

Gündemde kalmaya devam eden Kanal İstanbul projesi hakkında bu kez Bakan Çavuşoğlu açıklama yaptı. Bakan Çavuşoğlu, Kanal İstanbul projesini Bir dönüm noktası olarak değerlendirdi.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi  - 2 Aralık 2019 - İstanbul


Kanal İstanbul projesi çalışmaları hız kazandıkça gündedeki yerini korumaya devam ediyor. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ‘Kanal İstanbul’ projesi hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Antalya’da katıldığı prograda önemli açıklamalarda bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “Kanal İstanbul’a kazmayı vurduğumuz zaman, dünyada denizcilik ve ulaşım bakımından tarih değişecek, dönüm noktası olacak. Denizcilik ve ulaşım bakımından tarihler değişecek, bir dönüm noktası olacak. Türkiye olarak biz bağımsız olmaya çalıştıkça, güçlendikçe karşımıza çıkan sorunların boyutu da farklılaşıyor ve değişiyor. Bu yüzden içeridekilerin uyanık olması gerekiyor. Kimlerin kiminle olduğuna dikkat edilmesi gerekiyor.” dedi.
 


YORUMLAR

  • 0 Yorum