KİPTAŞ Locamahal Veliefendi konut fiyatları belli oldu mu?

KİPTAŞ tarafından İstanbul Zeytinburnu'nda inşa edeceği Locamahal Veliefendi projesi görücüye çıkıyor. Locamahal Veliefendi KİPTAŞ projesi konut fiyatları ve ödeme bilgileri açıklandı mı?

KİPTAŞ Locamahal Veliefendi konut fiyatları belli oldu mu?

KİPTAŞ tarafından İstanbul Zeytinburnu'nda inşa edeceği Locamahal Veliefendi projesi görücüye çıkıyor. Locamahal Veliefendi KİPTAŞ projesi konut fiyatları ve ödeme bilgileri açıklandı mı?

09 Ekim 2017 - 21:33

Ekim ayında peş peşe yapılan lansmanlara KİPTAŞ Locamahal Veliefendi projesi de eklendi. KİPTAŞ İstanbul Zeytinburnu'nda E-5'e yakın bir konumda inşa edeceği yeni projesi Locamahal'de konut satışlarına 10 Ekim itibariyle başlıyor. KİPTAŞ imzalı Locamahal konut fiyatları ve ödeme planı ayrıntıları ise en çok merak edilenler arasında.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 09 Ekim 2017 - İstanbul

İstanul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı şirketlerden biri olan KİPTAŞ, 20178'nin ilk projesi çin düğmeye bastı lansmana çıkıyor. Zeytinburnu Locamahal konut projesinin satışları düzenlenecek basın toplantısıyla alıcısına sunulacak. Proje lansmanına kısa bir süre kala, Locamahal konut fiyatlarını sizler için araştırdık.

Zeytinburnu'na yakışır özel bir proje olacak KİPTAŞ'ın yeni projesinin büyüklüğü ise 20 bloklu ve 36 bin metrekare büyüklğe sahip bir proje. Ev sahibi olmak isteyenlere toplam Bin 262 adet konut satışı yapılacak Locamahal Veliefendi konutlarında. Her bir blok ise 14'er katlı olarak tasarlandı. 

Locamahal Veliefendi konut fiyat listesi, ödeme planı?

İstanbul'un en yeni konut projesi olacak KİPTAŞ imzalı Locamahal Veliefendi Zeytinburnu konut fiyatları ise en fazla merak edilen konulardan biri. Peki daire fiyatları Locamahal Veliefendi'de kaç liradan başlıyor? En düşük konut fiyatı Locamahal Veliefendi projesinde 620 Bin TL'den başlangıç gösteriyor. Bu fiyat 2+1 daireler için geçerli. En pahalı konut fiyatı ise projede 1 Milyon 800 Bin TL olarak 4+1 daire tiplerinde geçerli olacak. 

Küçük daire yok

KİPTAŞ Kalite ve güvencesiyle kısa sürede yükselecek olan Locamahal Veliefendi konut projesinde 1+1 daire seçeneği yer almıyor. KİPTAŞ Locamahal Veliefendi'de geniş aileler düşünülmüş. Projede satışa sunulan daireler Locamahal Veliefendi 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı.

Locamahal Veliefendi projesi nerede, nasıl gidilir?

Sümer Mah. Prof. Dr. Turan Güneş Cad. Veliefendi 34025 İSTANBUL adresinde konumlu Locamahal Veliefendi projesine ulaşım şehrin her yerinden oldukça kolay. Şehrin merkezi Veliefendi’de, E5 otoyolunun yanı başında, üstelik Kiptaş güvencesiyle yükselen Locamahal Veliefendi;  Metro ile Atatürk Havalimanı’na, metrobüsle de Kadıköy’e ulaşım çok kolay. Ayrıca, sahil yolu bağlantısıyla Marmaray, Veliefendi Deniz Otobüsleri İskelesi veya Avrasya Tüneline oldukça rahat ulaşım imkanı bulunuyor.

Bu bilgiler size yetersiz mi geldi? KİPTAŞ Locamahal Veliefendi konut projesi hakkında daha fazla güncel bilgiye ise Yeni Projeler sayfamızdan veya altta verilen bağlantıdan erişebilirsiniz. Form doldurarak müşteri temsilcisiyle irtibat kurabilirsiniz.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum