KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap konut kura çekilişi heyecanı

KİPTAŞ’ın Silivri Konutları 3. Etap projesinde kura çekimi heyecanı yaşanıyor. Saat 14.00'da düzenlenecek Silivri konutları kura çekilişi sonuçları haberimizde yer alacak.

KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap konut kura çekilişi heyecanı
Editor: Hakan A.
28 Nisan 2018 - 12:28 - Güncelleme: 19 Haziran 2018 - 13:55

KPTAŞ tarafından hayata geçirilen sosyal konut projeleri arasında yer alan Silivri konut projesinde yer alan 3. Etap evlerinde bugün kura çekilişi gerçekleştirilecek. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 28 Nisan 2018 - İstanbul

İstanbul ve çevresinde şimdiye kadar inşa ettiği toplamda 80 bin konut ile birlikte yüksek kaliteli yaşamı mega kentin dört bir yanına yayan ve insanımıza yaşanabilir alanlar sunan KİPTAŞ’ın Silivri Konutları 3. Etap projesinde bugün binlerce vatandaşın başvuru gerçekleştirdiği ve kuraya kaldığı projede kura çekimi heyecanı yaşanacak.

İstanbul'da bir ev sahibi olmak isteyen binlerce vatandaş tarafından oldukça büyük bir ilgi gösterdiği 1.508 adetten oluşan Silivri Konutları 3. Etap için ön müracaatta yaklaşık 6 katı talep aldığı bildirildi. Bugün düzenlenecek olan KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap projesi kura çekilişi, Hamza Yerlikaya Spor Kompleksi Sultançiftliği Mahallesi, Eski Edirne Asf. Sultangazi/İstanbul adresinde düzenlenecek olan kura çekimi ile birlikte ev sahibi olmaya hak kazananlar belirlenmiş olacak.

KİPTAŞ tarafından hayata geçirilen Slivri 3. Etap konut projesi için yapılacak kurta çekilişine İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ve KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım’ın katılımlarıyla gerçekleştirilecek.

Silivri 3. Etap konutları kura çekilişi sonrasında kura sonuçlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. LİSTE HAZIRLANMAKTADIR ALTTA VERİLEN LİNKE TIKLAYIN!

KURA SONUÇLARI İSİM LİSTESİNİ GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

KİPTAŞ tarafından resmi internet sitesi üzerinden yapılan yazılı açıklamada;

SİLİVRİ KONUTLARI 3.ETAP KURALARI ÇEKİLİYOR

Kiptaş Sosyal  Konut Projesi kapsamında yer alan Silivri Konutları 3.Etap projesi kapsamında  2+1  3+1 dairelerin hak sahipliği  kura çekilişleri aşağıda belirtilen tarih ve adreste gerçekleştirilecektir.

28 NİSAN 2018 CUMARTESİ GÜNÜ

Noter huzurunda gerçekleşecektir.

YER:  Hamza Yerlikaya Spor Salonu Sultançifliği Mahallesi Eski Edirne Asfaltı / SULTANGAZİ

Adresinde yapılacaktır.

Saat:  14:00’de

Kura Sonuçlarını  Tanıtım ve Pazarlama Müdürlüğünden  öğrenebilirsiniz 

TLF:  0212 414 98 98

İŞTE KİPTAŞ SİLİVRİ PROJESİ TANITIM FİLMİ

İSMET YILDIRIM; “KURADA ÇIKMAYANLAR ÜZÜLMESİN, 2. ETAP GELİYOR"

KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım; “Kurulduğumuz günden bugüne dek halkımıza sosyal konutlar sunmaya devam ediyoruz. Her projemize halkımızın ilgisi çok yoğun oluyor. Silivri Konutları projemize de 6 kat talep geldi. Bugün kurada ismi çıkmayan vatandaşlarımız üzülmesin. Silivri Konutları’nın 2. etabı için çalışmalarımızı hızlandırdık. Ramazan Bayramı’na kadar 2. etabımızın detaylarını paylaşacağız. Bu dönemde 10 bin konut hedefimiz vardı, son projelerimizle birlikte bu hedefimizi yakaladık. Önümüzdeki dönem için şimdiden yeni hedefler koymaya başladık. Kurada ismi açıklanan ailelere konutları şimdiden hayırlı olsun” dedi. 

ORTA VE DAR GELİRLİ AİLELER İÇİN GELİŞTİRİLDİ

Kaliteli yaşamı İstanbul’un dört bir yanına taşıyan ve yaşanabilir konforlu alanlar sunan İBB iştiraki KİPTAŞ, İstanbul’un yeşili ve deniziyle hem yazlıkçıların hem de oturumcuların tercih ettiği bölgesi Silivri’de Silivri Konutları 3. Etap’ı hayata geçiriyor.

Orta ve dar gelirli aileler geliştirilen projede amaç; İstanbul sınırları içerisinde hiç evi olmayan vatandaşların uygun fiyat ve ödeme şartlarıyla ev sahibi olmasını sağlamak. 
Estetik mimarisi, deniz manzaralı daireleri ve birinci sınıf malzeme kalitesiyle sosyal konut algısının yeniden inşa edileceği Silivri Konutları 3. Etap projesi,  bölgenin sembol projelerinden biri olacak. 

Proje, gerek konumu gerekse konforlu yaşam alanları ve zengin sosyal donatılarıyla bölgedeki değişime öncülük edecek nitelikte. 

2-1 DAİRELER 195 BİN TL OLARAK BELİRLENDİ

173 bin 606 metrekarelik alan üzerinde 1.508 konuttan oluşan Silivri Konutları 3. Etap’ta 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerine yer veriliyor. 
Projede 92 metrekare 2+1 daireler 195 bin TL, 112 metrekare 3+1 daireler ise 215 bin TL olarak belirlendi. Silivri Konutları 3. Etap’ta alıcılara; 36 ay vade farksız ödeme seçeneğinin yanı sıra yüzde 20 peşinat, 120 aya kadar banka kredili taksit imkanı da sağlanıyor. 

ZENGİN SOSYAL DONATI ALANLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Site sakinlerinin tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan Silivri Konutları 3. Etap projesinde; geniş peyzaj alanlarının yanı sıra çocuk oyun alanları, spor sahası, cami, sağlık ocağı, okul ve prestijli ticari alanlara da yer veriliyor. 

LOKASYON AVANTAJI SAĞLIYOR

Silivri Konutları 3. Etap, son derece cazip bir noktada yer alan lokasyonuyla İstanbulluların tercih ettiği gözde yaşam alanları arasında yer alacak. 
E-5 Otoyoluna yakın konumu ve TEM Otoyoluna 5 dakika uzaklıktaki mesafesiyle her yere kolay ulaşım imkanı sunan Silivri Konutları 3.Etap’ta teslimler 24 ay sonra yapılacak. 

TOKİ Silivri konut fiyatları kaç liradan başlıyor?

Reklam