Manisa Akhisar'da deprem! Manisa ilinde art arda depremler...

Manisa'da gece saatlerinde başlayan depremler sabaha kadar devam etti. Sabah saat 6'da ise 3 büyüklüğünde bir deprem yaşandığı kaydedildi.

Manisa Akhisar'da deprem! Manisa ilinde art arda depremler...
Editör: Hakan A.
20 Ocak 2020 - 07:40

Günün son dakika deprem haberi Manisa Akhisar'dan geldi. Sabahın erken saatlerinde 06:05 sıralarında merkez üssü Manisa iline bağlı Akhisar ilçesinde 3 Büğüklüğünde deprem meydana geldi.

Emlak Pencerem / Deprem Haberleri  - 20 Ocak 2020 - İstanbul


Manisa, art arda depremlerle sabah saatlerinde sallandı. Gece 22'den sonra başlayan sarsıntılar küçük depremler halinde sabaha kadar devam ettiği Manisa ilinde 20'den fazla deprem kaydedildi.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi sabah saatlerinde 06:05 sıralarında, merkez üssü Manisa i,line bağlı Akhisar ilçesi olan en büyüğü 3.0 şiddetinde olan bir deprem kaydedildi. Deprem yerin 9.7 kilometre kadar derinlerde olduğu bildirildi.manisa akhisar deprem 20 ocak 2020

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı (AFAD) tarafından açıklanan son depremlere ilişkin verilere göre sabah saat 06:05 sıralarında Manisa Akhisar ilçesi merkez üssü olan 2.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Bu deprem öncesinde ise onlarca küçük çaplı depremler kaydedildi. 
 

20 Ocak 2020 Pazartesi günü yaşanan son depremler!

 
Deprem SaatiDepremin Merkez ÜssüDerinlikDeprem Büyüklüğü
06:05Manisa / Akhisar9.7 Km3.0
    
 

19 Ocak 2020 Pazar günü yaşanan son depremler!

 
Deprem SaatiDepremin Merkez ÜssüDerinlikDeprem Büyüklüğü
05:52Yunanistan67.5 Km5.2
10:19Girit Adası açıkları / Akdeniz12.3 Km3.8
20:35Sivas / Zara8 Km3.7

* Son depremlere ilişkin veriler AFAD ve Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi'nden alınmıştır.
 
Sosyal medya hesaplarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Hatice Kolçak'ı takip etmek için Tıklayın.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

Linkedin sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

Pinterest sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum