Reklamı Geç
QNB Finansbank konut ve ihtiyaç kredisi faizlerini indirdi

QNB Finansbank konut ve ihtiyaç kredisi faizlerini indirdi

Konut kredisi ve ihtiyaç kredisi kullanımında indirimler devam ederken, kredi faiz oranları indiriminde QNB Finansbank indirime gittiğini duyurdu.

02 Kasım 2016 - 13:53

Kredi kullanarak ev almak isteyene alternetifli kredi faiz oranları çoğalmaya başladı. Bankalar Kasım ayı ile birlikte gerek ihtiyaç kredilerinde gerekse konut kredisi faiz oranlarında indirimlere gitmeye başladı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 2 Kasım 2016 - İstanbul

Vakıfbank, Akbank, TEB ve Ziraat bankası kredi faiz oranlarının indirime girmesi sonrasında şimdide QNB Finansbank konut ve ihtiyaç kredisi kullanımında faiz oranlarını indirdi. 

Konuya ilişkin QNB Finansbank tarafından yapılan açıklamada, konut kredisi faizlerini aylık yüzde 0.90’a kadar düşürdü. İhtiyaç kredilerinde ise aylık yüzde 1,14’ten başlayan faiz oranı uygulanmaya başlandı.

QNB Finansbank konut ve ihtiyaç kredisi faizlerinde indirime gitti. Bankadan, konut kredisi aylık yüzde 0,90’dan, ihtiyaç kredisi ise yüzde 1,14’ten başlayan faiz oranlarıyla temin edilebilecek.

QNB Finansbank Bireysel ve Özel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Enis Kurtoğlu, olumlu beklentiler doğrultusunda faiz oranında indirime gittiklerini ifade etti. Kurtoğlu, “Faiz oranlarında yaptığımız indirim ile ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımıza destek olmayı hedefledik. İhtiyaç kredisi oranlarındaki indirim ise yine vatandaşlarımızın nakit ihtiyaçlarını uygun koşullarda karşılamalarını sağlayacak” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..