Sinpaş 2018 fiyatlarıyla ev sahibi yapacak

Konut kredisi faizlerinin 0.98'e indiği 2018'in son günlerinde Sinpaş 2018 fiyatlarıyla herkesi ev sahibi yapacak yeni bir kampanyanın startını verdi.

Sinpaş 2018 fiyatlarıyla ev sahibi yapacak
Editör: Hakan A.
20 Aralık 2018 - 14:14
Markalı konut üreticisi Sinpaş, 2018 yılı fiyatları ile ev sahibi olmak isteyenlere yeni bir kampanya başlattığını duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 20 Aralık 2018 - İstanbul


Sinpaş, konut sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak fırsat sunuyor. Sinpaş 2018 yılının son günlerinde hem ülke ekonomisinin kaldıracı olmak hem de konut alıcılarına en uygun koşulları sunmak amacıyla yılın son kampanyasına başladı.

Sinpaş GYO’nun 15 Ocak'a kadar devam edecek olan “Son dakika” kampanyası, İnşaat maliyetlerindeki artışı fiyatlarına yansıtmadan %30’un üzerinde bir avantajla konut sahibi yapıyor. İstanbul, Ankara, Bursa ve Denizli illerinde bulunan bütün projelerinde geçerli olacak kampanya üstelik 0,98 vade oranı ve 120 ay için geçerli olacak.


Sinpaş GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Ahmet Çelik, Dolardaki yaşanan dalgalanmalar inşaat sektöründe de paralel olarak malzeme ve girdi maliyetlerinin artmasına neden oldu. 12 ayda tüm maliyetlerde %45’lere varan oranlarda artış yaşandı. Sinpaş olarak artan maliyetler ve giderler sebebiyle fiyatlarda güncelleme yapmak yerine fiyatları sabitledik. Fakat 2019 yılından itibaren sektördeki fiyatlara imalat maliyetlerindeki artışın yansıyacağını, dolayısıyla 2018 fiyatlarıyla konut alımının çok daha karlı hale geleceğini belirtti. Çelik, Konut kredi faiz oranlarındaki indirim ve ödeme koşullarında sağladıkları bazı avantajlar ile gerek konut alıcılarına gerekse de yatırımcılara satın alma kolaylığı sağlayarak sektör olarak üstümüze düşen faydayı müşterilerimize sağlamaya çalıştık. Bu dönem fiyat artışı olmadan gayrimenkul alımı için en uygun zaman ve kaçırılmayacak büyük bir fırsattır." dedi.

Çelik: Kampanya ses getirecek, sektörümüz hak ettiği güce kavuşacak

Çelik, halen satışta olan 4 ildeki 13 Sinpaş projesi için herhangi bir fiyat artışına gidilmediğinin altını çizerken, 2018'de gayrimenkul almanın neden avantajlı olduğunu da şöyle anlattı:

"Kampanyamızı 2018'in son günlerinde gayrimenkul satışlarını yukarı çekebilmek hem ülkemiz ekonomisinin kaldıracı olmak hem de konut alacaklara en uygun koşulları sunmak amacıyla düzenledik. Şunu rahatlıkla belirtebilirim ki gayrimenkulde bu fiyatlar bir daha olmayacak. Çünkü fiyatlarımıza yüzde 45'lere varan imalat maliyeti artışlarını yansıtmadık. Kampanyamızla müşterilerimizi 2019’da oluşacak fiyatlara göre daha avantajlı bir şekilde konut sahibi yapmayı hedefliyoruz. Bu nedenle kampanyamız Sinpaş kalitesiyle ev sahibi olmak isteyenler için 0,98 vade oranı ve 120 ay vade şansıyla son fırsat niteliğinde."

Sinpaş şantiyeleri 2019 yılı için hazır!

Türkiye’nin özel sektörde şu ana kadarki en fazla üretim yapan ve 2018 yılının en çok konut satan markası Sinpaş; 2018 yılını yaklaşık 1.350 bağımsız bölüm satışı ve 987.000.000 TL brüt satış cirosu ile kapatacak. Sinpaş, 2018 yılı içinde toplamda 7 projede 4 bin 691 bağımsız birimin yapımına başladı. Toplam değeri 4 milyar TL civarında olan 13 projenin satışı halen sürüyor. İstanbul’da; Finans Şehir, Queen Bomonti, Metrolife, Gökorman, Sinpaş Country Ankara’da; Altınoran, Marina Ankara ve Ege Vadisi, Bursa’da; Bursa Modern ve Denizli’de Aqua City projeleri gayrimenkul alıcısıyla buluşuyor.

Her biri bulunduğu bölgeye değer katan projeler üreten, hedefleri hep tutturan markanın şantiyelerinde 2019 yılı için üretimler hiç hız kaybetmeden devam ediyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum