TOKİ Ankara Kuzeykent projesinde kura sonuçları çekilişle belli oldu

TOKİ Ankara'da Kuzeykent projesinde yer alan 34 adet 3+1 konut için kura çekilişini tamamladı. İşte Ankara Kuzeykent kura sonuçları ve diğer detaylar.

TOKİ Ankara Kuzeykent projesinde kura sonuçları çekilişle belli oldu
Editör: Hakan A.
25 Aralık 2020 - 12:05
Toplu Konut idaresi Ankara'da Kuzeykent konut projesinde yer alan evlerin kura çekilişini bugün noter huzurunda gerçekleştirdi. Sosyal konut üretiminde başkent Ankara'da önemli işlere imza atan TOKİ, Kuzeykent konut kura çekilişini tamamladı. TOKİ Ankara Kuzeykent evlerinde kura sonuçlarını öğrenmek isteyenler dikkat! Kura sonuçları ne zaman belli olacak açıklandı.

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri - 25 Aralık 2020 - İstanbul


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) dar ve orta gelirli milyonlarca vatandaşı yuva sahibi yapmaya devam ederken, yeni projeleri hayata geçirmeye, ihaleler, satış başvuruları ve kura çekilişlerini sürdürüyor. İnsan odaklı az katlı konutlarla modern mimarileri ile komşuluk ilişkilerini arttırmayı hedefleyen TOKİ yeni projeler üretmeye devam ediyor. 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Koordinasyonu ile TOKİ tarafından Başkent Ankara'da Kuzeykent projesinin hak sahibi ve konut belirleme kurası bugün düzenlenen canlı yayında noter huzurunda yapıldı.


34 ADET 3+1 EV İÇİN 836 BAŞVURU

TOKİ Ankara Kuzeykent projesinde yer alan 3+1 daire seçeneği için yapılan yoğun başvurular neticesinde kura çekilişi ile hak sahipleri belirlenmiş oldu. 34 konut için toplamda 836 adet başvuru gerçekleştirilen 3+1 konutlar için TOKİ Ankara Kuzeykent konutlarında kura çekilişleri noter onayından sonra yayınlanacağı bildirildi.

TOKİ YENİ KONUT ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

Her sene 100 Bin sosyal konut başta olmak üzere, Türkiye genelinde ev sahibi olmak isteyen, bulunduğu illerde ucuz konutu arayanalar için yeni projeler aralıksız sürdürülüyor. Bu çerçevede İstanbul'da 3 ilçede toplamda 1158 yeni konut projesi için düğmeye basıldığı, ihale sürecinin sürdüğü bildirildi. İstanbul'daki yeni TOKİ konut projelerine dair ayrıntılar emlakpencerem.com da yayınlanan ilgili haberler bölümünden öğrenebilirsiniz.TOKİ'NİN SATIŞTA PROJESİ VAR MI?

Ülke genelinde 2020 yılı bitmeden başvuruları devam eden bazı TOKİ konut projelerinde satışlar yapılıyor. Ev sahibi olmak isteyenler için çok sayıda ilde başvurular alınmaya devam ediyor.


 


YORUMLAR

  • 0 Yorum