TOKİ kura sonuçları belli oldu! TOKİ Denizli Merkezefendi kura sonuçları isim listesi...

TOKİ Denizli Merkezefendi kura çekilişi sonuçlarına dair isim listesi açıklandı. Denizli TOKİ konutları kura sonuçları haberimizde.

TOKİ kura sonuçları belli oldu! TOKİ Denizli Merkezefendi kura sonuçları isim listesi...
Editör: Hakan A.
11 Şubat 2020 - 13:15

100 Bin sosyal konut projesinde kura çekilişleri için tarih takimi beklenirken, Denizli TOKİ kura sonuçları açıklandı! Denizli Merkezefendi TOKİ konut projesi kapsamında, 266 adet konut için düzenlenen kura çekilişi tamamlandı. Hak sahipleri TOKİ kura çekilişi ile belirlendi. Peki liste yayımlandı mı? Kura sonuçları isim listesi yayımlandı.

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri  - 11 Şubat 2020 - İstanbul


Toplu Konut idaresi Başkanlığı (TOKİ) yurt genelinde kura çekilişi, hak sahibi belirleme işlemleri kapsamında kura programında yer alan evler için kura çekilişi yapıyor. Bu kapsamda Denizli Merkezefendi TOKİ konut kura sonuçları belirlendi.

Sosyal konut üretimi yapan TOKİ, yurt genelinde hayata geçirdiği konut projelerinde kura çekilişlerini sürdürüyor. Denizli Merkezefendi'de inşası devam eden projede toplam 266 konut için hak sahipleri, gerçekleştirilen kura ile belirlendi.Denizli Merkezefendi'de inşası devam eden projede yer alan 266 konut için düzenlenen kura çekilişi sonuçları idarenin resmi web sayfasına yüklendi. TOKİ Kura sonuçlarını sorgulamak için idarenin web sitesine buradan bakabilirsiniz.

Diğer taraftan 100 Bin sosyal konut kura çekiliş tarihleri merak ediliyor. TOKi tarafından 100 Bin sosyal konut kura çekiliş tarihi ve kura takvimi kısa süre içinde açıklanacak.


Sosyal medya hesaplarımızı takip edin!


EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Hatice Kolçak'ı takip etmek için Tıklayın.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın


Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

Linkedin sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

Pinterest sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum