Reklamı Geç
Uşak TOKİ iş yerleri kapış kapış

Uşak TOKİ iş yerleri kapış kapış

Uşak merkezde bulunan eski tabakhane olarak adlandırılan bölgede hayata geçirilen TOKİ iş yerleri açık artırma yolu müzayede yöntemiyle satışları gerçekleştirdi.

25 Ağustos 2017 - 09:08

Uşak Belediyesi ve TOKİ iş birliği ile inşa edilen kentsel dönüşüm projesi kapsamında ticai alanların satışı müzayede yöntemiyle gerçekleştirildi. Teklif toplam yöntemiyle yapılan müzayede sonunda açık artırma ile milyonluk satışa imza atıldı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 25 Ağustos 2017 - İstanbul

TOKİ Uşak'ta satışa sunulan milyonluk iş yerleri için vatandaşlar geniş bir katılım gösterdi ve ihalede renkli anlar yaşandı. Rekabetin yoğun olduğu açık artırmaya vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

TOKİ tarafıdan Belediye ile ortaklaşa hayata geçirilen, Uşak iline bağlı merkezde eski tabakhane bölgesi olarak bilinen alanda modern ve yeni iş yerlerinin satışı açık artırmayla yapıldı.

Turyap aracılığı ile Uşak'ta Belediye ve TOKİ tarafından inşa edilen ticari iş yerleri için düzenlenen müzayedede tüm iş yerleri satıldı. Açık artırma yöntemiyle gerçekleştirilen iş yeri satışlarına teklifler toplanarak TOKİ'ye sunulacak ve hemen onayın ardından yeni sahiplerine teslim edilmiş olacak. TOKİ Türkiye genelinde gerek belediyelerle, gerekse kendi projelerinde pek çok konut, iş yeri ve ticari yatırımlık arsa satışları için açık artırma yoluyla satış kampanyaları yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda iş yerlerinin satışa çıkarıldığı Uşak TOKİ'de 397 iş yeri için 700'ün üzerinde başvuru yapıldı. Her anlamda büyük ilgi gören iş yerleri 500 bin liradan 2,5 milyon liraya kadar alıcı bulurken, bir müzaytede daha tamamlanmış oldu.

Son dakika günün diğer önemli emlak haberlerini okumak isterseniz, bazı önemli güncel haberleri altta paylaşılan haber linklerinden takip edebilirsiniz.