Vakıfbank tüm kredi taksitleri ve ödemeleri konusunda esneklik sağlayacak

Koronavirüs ile ekonomik mücadele tedbirleri çerçevesinde Vakıfbank, müşterilerine her türlü kolaylığı gösterecek. Vakıfbank'tan kredi kullananlar, kredi kartı olanlar veya kredi kullanacaklar dikkat! Banka koronavirüs için 9 maddelik planla müşterisine destek verecek...

Vakıfbank tüm kredi taksitleri ve ödemeleri konusunda esneklik sağlayacak
Editör: Hakan A.
23 Mart 2020 - 10:16 - Güncelleme: 25 Mart 2020 - 13:21
Türkiye'de ekonomik gündem koronavirüs ile bir kez daha canlandı. Kredisi bulunan, kart ödemesi olan, evinden çıkamayan ve koronavirüs tedbirleri nedeniyle ödemelerinde zorluk çeken esnaf ve vatandaş için Ziraat bankası'ndan sonra Vakıfbank'ta destek kararı verdi. Vakıfbank müşterilerine her türlü desteği sağlayacağını duyurdu.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 23 Mart 2020 - İstanbul


Ziraat Bankası, 31 Mart'ta ödenmesi gereken taksit, faiz ve anaparasını ödeyemeyen firma ve bireysel müşterilerin ödemeleri için öteleme kararı verirken, diğer bir kamu bankası Vakıfbank, müşterilerinin kredi ve kart borçları için çalışma başlattı.

Konuyla ilgili edinilen son dakika bilgiye göre, VakıfBank: Firmaların 30 Haziran'a kadarki tüm kredi taksitleri ve ödemeleri konusunda esneklik sağlanacak, işletmelere 3 aylık maaş gideri kadar uzun vadeli kredi kullandırılacak.
YORUMLAR

  • 0 Yorum