Emlak Konut kampanyaları sürüyor! Bizim Mahalle için yüklenici...

Emlak Konut kampanyaları sürüyor! Bizim Mahalle için yüklenici hazır

Konut sektöründe yüzde 5 peşin kalanı 2019'da teslim konut kampanyası Emlak Konut GYO öncülüğünde sürerken, kurum diğer taraftan yeni projeler için çalışmaya devam ediyor. Emlak Konut Küçükçekmece gölü kenarında hayata geçireceği Bizim Mahalle için ihale yaptı.

06 Ekim 2017 - 07:57 - Güncelleme: 05 Mart 2018 - 15:54

Gayrimenkul sektöründe Eylül ve Ekim ayları oldukça hareketli geçmeye devam ediyor. Peşi sıra yeni projeler görücüye çıkarken, Emlak Konut kampanyası tam hız sürüyor. 50'ye yakın projede Emlak Konut GYO tarafından başlatılan Şimdi al, 2019'da öde kampanyası ile sadece yüzde 5 peşin ödeme ile ev sahibi olmak mümkün. Emlak Konut GYO diğer taraftan yeni projeler için çalışmalarının  hızlandırdı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 06 Eekim 2017 - İstanbul

Nitelikli ve markalı konut üreticisi Emlak Konut GYO yeni projeler geliştirmeye devam ederken, konut satışlarına katkı amacıyla kampanya ile konut satışlarında öncülük etmeyi sürdürüyor. Ekim ayı ile birlikte yüzde 5 peşinatla ev sahibi olmak isteyenler 50'ye yakın konut projesinde süren kampanyalardan ev bakmaya devam ediyor.

Yeni bir ev uzun vadelerle almak isteyenler Türkiye konut sektörünün güçlü markalarından konut satın alabiliyor. Dap Yapı, Sur Yapı, Fuzul Yapı, Özak GYO, Nef, Ortadoğu Grup ve benzeri pek çok konut üreticisi yüzde 5 peşinatlı Şimdi Al 2019'da Öde kampanyasında projelerindeki stokta bulunan evlerin satışlarını sürdürüyor.

Diğer taraftan Emlak Konut GYO kendi geliştirdiği projelerin yüklenicilerini de belirlemeye devam ediyor. Bu kapsamda İstanbul Küçükçekmece gölü kenarında hayata geçireceği dev projesinde 6 etap halinde hayata geçireceği Bizim Mahalle için çalışmalar sürüyor. 6 Etap halinde yükselecek Emlak Konut Bizim Mahalle projesinde 2. etap evlerin inşaat işini yürütecek olan yüklenici yapılan ihale ile tamamlandı. İhalede en yüksek teklifi ise Dağ Mühendislik firması verdi. 2 Milyar TL gibi rekor bir bedelle hayata geçirilecek ikinci etap Emlak Konut Bizim Mahalle konut projesinde inşaat kısa bir süre içerisinde başlatılacak. Projede son düzenlenen kampanya kapsamında konut satışları ise devam ediyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..