İstanbul'da Küçükçekmece Belediyesi'nden satılık 33 ev! 316 Bin TL'den başlıyor...

İhaleden ev sahibi olmak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat İstanbul Küçükçekmece'de düzenlenecek ihalede gerçekleşecek. Belediye, 33 konut için 316 Bin TL'den başlayan fiyatlarla daire satacak.

İstanbul'da Küçükçekmece Belediyesi'nden satılık 33 ev! 316 Bin TL'den başlıyor...
19 Kasım 2020 - 15:00 - Güncelleme: 20 Kasım 2020 - 18:16
Ev almak isteyenler için en geniş seçeneklerin olduğu İstanbul'da Küçükçekmece Belediyesi'nden önemli bir fırsat daha. Belediye mülkiyetinde bulunan 33 adet konut açık teklif usulüyle ihalede satılıacak. İstanbul'da düzenlenecek o ihaleye dair tüm ayrıntılar ve konutların bilgilerini haberimizden öğrenebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 19 Kasım 2020 - İstanbul


Türkiye'nin barınma ihtiyacı artan en büyük kenti İstanbul'da yatırım amacıyla veya oturum amaçlı ev arayışı sürüyor. Diğer taraftan Belediyeler, ellerinde bulunan konutlarınsatışını sürdürüyor. Fırsat niteliğinde bir ihale ise Küçükçekmece Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek.

İstanbul'da Belediyeden satılık ev almak isteyenler bu habere dikkat! 316 Bin TL'den başlayan fiyatlarla uygun şartlı ihaleden yeni eviniz hazır. İstanbul Küçükçekmece Belediyesi tarafından düzenlenecek açık teklif usulü ihalede 33 adet konut satışı yapılacak. Dileyen herkesin katılabileceği ihalede en düşük ev fiyatı 316 Bin TL olarak açıklandı.ÇANAKKALE'DE İCRALIK ARSA SATIŞI

İZMİR'DE İCRADAN SATILIK ARSA


İSTANBUL'UN HER İLÇESİNDE FARKLI SEÇENEKLER

Konut sektöründe en fazla inşaat ve en fazla satışın yapıldığı İstanbul genelinde hemen her ilçede çok sayıda proje ve inşat yükseliyor. 2020'de 9 aylık dilimde 5 Bine yakın binaya yapı ruhsatı verilmişti. Konut satışlarında ise 1 Milyon 300 Bin adet sınırına gelindi. Şehrin her yerinde alternatif bir ev sahibi olmak mümkün.SAKARYA KARASU'DA İCRA YOLUYLA ARSA SATIŞI!

İcradan satılık Beylikdüzü'nde lüks sitede cazip fiyata konut 

316 BİN TL'DEN BAŞLAYAN FYATLARLA

Küçükçekmece Belediyesi 1 Aralık 2020 tarihinde gerçekleştireceği 33 konutluk satış ihalesinde her daire farklı metrekare ve fiyat aralığında satılacak. Satışa çıkacak evlerin en ucuzu 316 Bin TL'den ihalede satılacak. En pahalı ev ise 132 metrekare büyüklüğünde ve 519 bin TL'den satılacak.

İŞTE KÜÇÜKÇEKMECE'DE SATILACAK 33 KONUT İÇİN İHALE BİLGİLERİ

Küçükçekmece Belediyesi mülkiyeti olan ve aşağıda nitelikleri ve tahmini bedeli belirtilen 33 adet Konutun satış ihalesi her bir konut için ayrı ayrı olmak   üzere, 2886  Sayılı Yasanın  45. maddesine göre, “Açık Teklif Usulü” ile aşağıda belirtilen tarih ve saatte yapılacaktır.


Taşınmazların satış ihalesine teklif verecekler; yukarıda ve şartnamede belirtilen belgeler ile birlikte satış şartnamesinde  belirtilen maddelere uygun olarak dosyayı hazırlayarak, ihale  günü tarih ve saatine kadar Emlak ve İstimlak Müdürlüğüne  teslim edeceklerdir. Postadaki vaki gecikmeler kabul edilmeyecektir.

Bu ihaleye katılacaklar Geçici Teminat bedelini nakit olarak yatırmak istediklerinde, Emlak ve İstimlâk Müdürlüğünden  alacakları tahakkuk  makbuzu ile birlikte bedelini Belediyemiz veznesine yatırarak makbuzlarını temin edebilirler. Tek konut  için, iki veya daha fazla kişinin ortak katılımı olması halinde, geçici teminat makbuzunda ve şartname alındı makbuzunda bu kişilerin ad ve soyadlarının belirtilmiş olması gerekmektedir.

İhale 01.12.2020 tarihinde saat 10:00 ‘da Küçükçekmece Belediye Başkanlığı Encümen Salonunda yapılacaktır.

istanbul küçükçekmece 33 konut satış ihalesi 1 aralık 2020

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Saliha atmaz
    3 ay önce
    Belediyenin satıcağı dairelerin adres ve konum bilgilerine nereden ulaşabiliriz. Evleri görmemiz mümkün mü?