6 ay ertelemeli 10 bin TL kredi desteğini kimler alabiliyor, kimlere neden verilmiyor?

09 Nisan 2020 - 14:13
TAKİP ETTAKİP ET
6 ay ertelemeli 10 Bin TL'ye kadar temel ihtiyaç destek kredisi başvuruları artarak devam ediyor. Vatandaş ise süreçte sabırsızlıkla bankalardan gelecek cevapları bekliyor. Devlet destekli 10 bin tl kredi desteğini kimler neden alamıyor? Kamu bankaları bu krediyi kimlere veriyor?

Türkiye'nin 81 ilinde milyonlarca vatandaş evlerinde gelirsiz, işsiz ve endişeli bekleyişini sürüdürüyor. Koronavirüs salgını sonrasında vatandaş evde kalmaya devam ederken, devlet destekli kredi başvurusunu yapıyor. Kamu bankalarından Ziraat bankası, Halkbank ve Vakkıfbank üzerinden temel ihtiyaç destek kredisi için başvuru süreçleri devam ediyor. Yüz binlerce vatandaş krediye başvurdu, kredi başvuru yanıtını ise hala alamadı. Peki son durum ne?

EmlakPencerem.com Genel Yayın Yönetmeni Hatice Kolçak, süreç ve krediler hakkında bilgilendirmeye devam ediyor.

Hatice Kolçak'ın anlatımıyla yüzde 80'i devlet destekli olan temel ihtiyaç kredisi başvuruları ve kredi sonuçlarına ilişkin son videosunu YouTube üzerinden izleyebilirsiniz. Videoyu izleyebilmek için tıklayın.

Hatice Kolçak'ın kişisel YouTube kanalına abone olmak ve diğer videolarını izlemek için tıklayın.
 


Sosyal medya hesaplarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Hatice Kolçak'ı takip etmek için Tıklayın.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

Linkedin sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

Pinterest sayfamızı takip etmek için Tıklayın.