2021 KİPTAŞ projesi İzmit ÇınarEvler temel atma tarihi belli oldu

KİPTAŞ'ın merakla beklenen ve ilk kez İstanbul dışında inşaa edeceği projesinde geri sayım başlarken temel atma tarihi belli oldu.

2021 KİPTAŞ projesi İzmit ÇınarEvler temel atma tarihi belli oldu
Editör: Hakan A.
17 Aralık 2020 - 18:28 - Güncelleme: 28 Aralık 2020 - 14:04
İstanbul genelinde yıllardır  hayata geçirdiği sosyal konut projeleri ile bilinen KİPTAŞ, ilk defa İstanbul dışında proje yapacak. İzmit Belediyesi ile ortaklaşa hayata geçirilecek KİPTAŞ projesinde geri sayım başlamış durumda. Merakla beklenen İzmit KİPTAŞ Çınar Evleri konut projesi ayrıntıları belli oluyor.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 17 Aralık 2020 - İstanbul 


İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki KİPTAŞ 2021 konut projeleri kapsamında Kocaeli'ne bağlı İzmit'te hayata geçireceği yeni projenin temellerini atmaya hazırlanıyor. KİPTAŞ İzmit Çınar Evler projesi temelleri 28 Aralık tarihinde atılıyor.

Sosyal konut üreticisi KİPTAŞ, Kocaeli ili İzmit ilçesinde hayata geçireceği yeni konut projesi ÇınarEvler için temel atma programını açıkladı. KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında, '28 Aralık pazartesi günü İBB Başkanımız Ekrem İmamoğlu ve İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan ile KİPTAŞ İzmit ÇınarEvler’in temelini atacak, projemizin tüm detaylarını ve başvuru şartlarını Kocaeli halkıyla paylaşacağız.' ifadeleriyle yeni projenin müjdesini verdi.

KİPTAŞ İzmit Çınar Evler başvuruları başladı! Şimdi başvur...

 


 

 
İBB VE İZMİT BELEDİYESİ DESTEĞİYLE

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İzmit Belediyesi desteğiyle, dar ve orta gelir grubnuna yönelik yapımı planlanan KİPTAŞ İzmit ÇınarEvler projesi için tüm ayrıntılar 28 Aralık tarihinde düzenlenecek olan temel atma töreninde açıklanacak. Bölge halkı tarafından yakından takip edilen ve merakla beklenen KİPTAŞ'ın İzmit ÇınarEvler projesine şimdiden büyük bir rağbet olduğu gelen bilgiler arasında.


YORUMLAR

  • 0 Yorum