Gayrimenkul sektörü "Emlak Konut" kampanyasına...

Gayrimenkul sektörü "Emlak Konut" kampanyasına odaklandı

Emlak Konut GYO tarafından 14 Eylül tarihi itibariyle başlatılacak yeni konut kampanyası büyük bir merakla beklenirken, gayrimenkul sektörü Emlak Konut kampanyasına odaklandı. Bazı proje lansmanları öne çekildi...

14 Eylül 2017 - 14:37 - Güncelleme: 05 Mart 2018 - 15:51

Devlet eliyle gerçekleştirdiği dev projelerle bilinen Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) yeni bir kampanya için düğmeye bastı. Gayrimenkul sektörü ise bu yeni kampanyayı beklemeye başladı. Emlak Konut Kampanyası 14 Eylül'de start alacak.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 14 Eylül  2017 - İstanbul

Markalı konutta kalite ve güvenin temsilcisi Emlak Konut GYO, ylül ayı ortasında başlatacağı yeni kampanya ile konut sektöründe büyük bir hareketlilik sağlayacak. Sadece yüzde 5 peşin ödemeyle vatandaş ev sahibi olabilecek ve ödemelere ise 2019 yılında başlanacak.

İnşaat ve Gayrimenkul sektöründe Emlak Konut'un yapacağı yeni kampanya büyük bir merakla beklenirken, konut alıcıları ise şimdiden heyecanlandı. Emlak Konut GYO çatısı altında bulunan yükleniciler 14 Eylül tarihinde konut kampanyasına başlıyor. Hangi projelerin bu kampanya kapsamında konut satışı yapacağı ise şimdiden merakla bekleniyor.

Dubai'de düzenlenen emlak ve gayrimenkul fuarına katılan Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, kampanya ile alakalı açıklamalarda bulundu. Kurum, "Emlak Konut çatısı altındaki yüklenicilerin 14 Eylül'de yeni bir kampanya başlatacağını ve konut yatırımı yapmak isteyenlere önemli kolaylıklar sağlanacak. 14 Eylül – 31 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak yeni konut kampanyası ile alıcılara yüzde 5 peşin konut sahibi olma imkânı sağlanacak." dedi.

2016'da benzer bir kampanyayı hayata geçiren Emlak Konut GYO, hemen 15 Temmmuz hain darbe girişimi sonrasında, çatısı altındaki tüm inşaat firmalarının katılımı ile dev bir kampanyaya imza atmıştı. 2016'yı hain Darbe kalkışmasına rağmen sektör konut satışlarında rekora imza atmıştı.

Büyükyalı projesi yeni etap lansmanını öne çekti!

Emlak konut kampanyası çerçevesinde firmalar da lansmanlarını öne çekmeye başladı. Büyükyalı İstanbul projesinin yeni etap lansmanı, 14 Eylül’de başlayacak Emlak Konut kampanyası sebebiyle öne alındı. Proje 21 Eylül'de lansman yapacakken, 14 Eylül tarihli Emlak Konut Kampanyasında yer alacak proje lansmanı erkene çekmiş oldu.

Günün son dakika emlak haberleri ve diğer önemli gelişmeleri alttaki bağlantılardan inceleyebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..