Kripto para borsası Thodex battı mı? Neden dükkan kapalı?

Türkiye'de ciddi bir yatırımcı kitlesi bulunan Thodex kripto para borsası ile alakalı sıcak gelişmeler yaşanıyor. Thodex battı mı, siteyi kapatıp kaçtı mı? Flaş açıklama yapıldı...

Kripto para borsası Thodex battı mı? Neden dükkan kapalı?
Editör: Hakan A.
21 Nisan 2021 - 16:47 - Güncelleme: 23 Nisan 2021 - 05:50
Kripto para borsası olarak Türk yatırımcısına hizmet veren Thodex ile alakalı son dakika gelişmesi yaşanıyor. 2017'den günümüze kripto para alanında alım satım işlemi yaptıran Thodex bir anda erişime kapatıldı. Çok sayıda kullanıcı ise bir anda ne olduğunu anlayamadı. Peki Thodex battı mı, neden hala siteye erişim sağlanamıyor? Resmi açıklama geldi...

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 21 Nisan 2021 - İstanbul


Kripto paralarla birlikte artan iştah ve daha fazla kazanma isteği ile yatırımcısı son bir yılda inanılmaz arttı. Milyonlarca yatırımcı Türkiye'de faaliyet gösteren borsalarda kripto para alım satımı ile kazanç sağlamaya çalışıyor. Tv reklamlarıyla tanınan, bir dönem bedava Dogecoin dağıtarak üye çekmeye çalışan Thodex isimli kripto para borsası son günlerin tartışılan başlık konularından. 

Holo (HOT) yatırımcısına büyük şok! HOT coin 23 Nisan'da hızla eridi yüzde 50 çakıldı...

BitTorrent (BTT) 23 Nisan'da sert çakıldı! BTT coin çıkışa geçmeden hızlı düştü... 

BTCUSDT sert çöküş başladı! Bitcoin 23 Nisan düşüşü ile tüm alt coinleri peşine taktı...

Thodex sahibi resmen açıkladı! Mesnetsiz iddialar asılsız ve doğru değil...

BitTorrent (BTT) sıçraması geri sayım... BTT coin 22 Nisan grafik teknik analiz videolu anlatım

Ünlü şirketin CIO'su uyardı: Bitcoin yüzde 50 sert düşebilir! 

Holo (HOT) kıyamet kopacak! HOT coin 21 Nisan video analizi 


Thodex dükkanı kapattı!

Geçtiğimiz günlerde kullanıcılar bir anda giriş yapmak için bir site bulamayınca şoke oldular. Thodex resmen dükkkanı kapatıp gitmiş. Bakım çalışması adı altında başlatılan süreç ile alakalı bugün son dakika açıklaması var! Yaşanan süreç Amerikalı ortakla sonlanacak..

İnternet sitesi üzerinde bakım çalışmaları adıyla günlerdir yatırımcısının parasına erişime izin vermeyen Thodex, bugün internet sitesi üzerinden bir açıklama yayımladı. Açıklamada, 4-5 gün sürecek bir ortaklık anlaşması için Amerika firması inceleme ve entegre yapıyor dendi.

thodex açıklama


Söz konusu açıklamada, " Değerli kullanıcılarımız, 2017 yılından beri sizlere kaliteli hizmet vermekte ve hizmet kalitemizin daha da artması adına gece gündüz çalışmaktayız. Kullanıcılarımızın memnuniyetini esas alarak, bu güne kadar ülkemizde bir çok yeniliğe imza attık ve Amerika Birleşik Devletlerinden aldığımız lisans ile global anlamda sektörde ilk lisanslı Türk Şirketi olduk. Son 2 yıllık süreçte kripto varlıklara duyulan ilginin artması ve büyük aktörlerin sektöre dahil olması ile birlikte, borsaların büyümesi ve yeni adımlar atması da kaçınılmaz hale gelmiştir. İsmini anlaşma süreci tamamlandığında duyuracağımız dünya çapında bilinirliği olan banka ve fon şirketleri, uzun süredir, şirketimize yatırım yapmak istemekte ve ortaklık teklifinde bulunmaktadır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına gelen ortaklık teklifini olumlu değerlendirme kararı alınmıştır.
Bu sürecin tamamlanabilmesi için işlemlerin durdurulup devir sürecinin tamamlanması gerekmektedir. Süreç ise yaklaşık 4-5 iş günü sürecektir. Bu süre zarfında kullanıcılarımıza düzenli olarak bilgilendirme sağlanacaktır.
Bunun yanında internette yer alan olumsuz haberlerin gerçeği yansıtmadığı, şirketimizin faaliyetlerine daha güçlü olarak devam ettiği, konuyla ilgili olarak kullanıcılarımızın varlıkları konusunda endişeye kapılacak herhangi bir durum olmadığını bilgilerinize sunarız.
Daha güçlü ortaklarla sizlere güvenli altyapımızla hizmet vermeye devam etmek için çalışıyoruz."
ifadelerine yer verildi.

Thodex nerede, sahibi kim?

2017'de Faruk Fatih Özer tarafından Koineks ismiyle kurularak faaliyete geçen şirket, kuruluş zamanına göre Türkiye'nin dördüncü kripto para borsası konumundaydı. Türkiye’de FinCen MSB lisansını ilk alan kripto borsası olan Koineks, yeni marka adı Thodex ile hizmet vermeye devam ediyordu. Firma İstanbul markasıydı.

YORUMLAR

  • 1 Yorum