TOKİ Silivri konut kura çekilişi

TOKİ İstanbul Silivri 1. Ve 2. Etap Konut Projesi Orta ve ALT Gelir Grubu için inşaa edilen 1356 adet konut için rekor başvuru yapılırken, kura çekilişi yapılacak. 11 ve 12 Temmuz 2018 tarihilerinde 2 gün sürecek kura çekilişi sonuçları ile hak sahipleri belirlenecek.

TOKİ Silivri konut kura çekilişi
Editör: Hakan A.
10 Temmuz 2018 - 13:34 - Güncelleme: 11 Temmuz 2018 - 18:02

TOKİ Silivri 1. Ve 2. Etap Projesi Alt ve Orta Gelir Grubuna yönelik hayata geçirilen ve başvuru süreci tamamlanan konutlar için kura çekilişi 2 gün sürecek.  İstanbul Silivri TOKİ konutları kura çekimi için saatler kala 20 bini aşkın vatandaşın ev shaibi olma heyecanı sardı. Büyük heyecan yaşanacak olan TOKİ Silivri konut projesi kura çekilişi 2 günde tamamlanacak. TOKİ İstanbul Silivri kura çekilişi canlı yayınla izlenebilecek... İşte son dakika Silivri TOKİ konutları hakkında ayrıntılar ve başvuru listeleri.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 10 Temmuz 2018 - İstanbul

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) alt ve orta gelir grubu için inşaa ettiği Bin 356 adet konuttan oluşan  İstanbul Silivri konutları için şimdiye kadar 20 Bin üzerinde başvuru yapıldığını duyurdu. Konutlar için başvuru yapanların isim listeleri haberimizin sonunda yer almaktadır.

TOKİ İstanbul Silivri 1. Ve 2. Etap Projesi Alt ve Orta Gelir Grubu konut projeleri çerçevesinde hayata geçirilen Bin 356 adet konut için kura heyecanı başladı. Kura çekilişi 2 günde tamamlanacak olan projede 2+1 ve 3+1 olarak tasarlanan 1356 adet konut için hak sahipleri belirlenecek. İstanbul Silivri TOKİ 1. Ve 2. Etap Konut Projesi Kura çekilişi 11-12/Temmuz/2018 tarihlerinde Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi saat 11:00’da düzenlenecek. Noter ve idare yetkililierin yanı sıra 20 bini aşan başvuru sahibi vatandaşın katılımı bekleniyor.

Kura çekilişine ilişkin TOKİ tarafından sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımda, "İstanbul Silivri 1356 konut projemizin hak sahibi belirleme kurası 11-12 Temmuz saat 11:00’da Küçükçekmece Belediyesi Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde yapılacaktır. Canlı yayınımızı sayfamızdan takip edebilirsiniz." denildi.

Canlı yayın akışı emlakpencerem.com üzerinden de izlenebilecek.

TOKİ Silivri konut kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

Şimdiden büyük heyecan yaşanan başvuru sahipleri için kura sonuçları da başka bir merak konusu. Kura çekilişi tamamlandığı andan sonra TOKİ tarafından ilk olarak açıklanacak olan kura sonuçları isim listesi emlakpencerem.com editörlerine ulaşır ulaşmaz haberin altında verilen linkte yayımlanacaktır. Bu süre kura çekilişi sonrasında akşam 17:00 ve sonrasında olmaktadır. Kura sonuçları isim listesi .PDF formatında idare tarafından hazırlanır ve yüklenir.

KURA SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

TOKİ Silivri alt gelir grubu başvuru listesi için tıklayın

TOKİ Silivri orta gelir grubu başvuru listesi için tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum